Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Van egy ismerősö...

Miért van ez? Van egy ismerősöm olyan gazdag de egyáltalán nem villog a lány megveszi a kínaiba is a cuccokat. Nem jár nagy luxus autóval se

Figyelt kérdés
Ha ilyen gazdag lennék biztos hogy nem sajnálnám a pénzt..de a megfigyelés alapján mindig ezt vettem észre..
2010. máj. 23. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha meggazdagodnék valamilyen módon, nekem is az lenne az első, hogy gondoskodom arról, hogy későbbre is maradjon. Lehet, hogy bankban van a pénze, vagy ingatlanba fektette vagy ilyesmi.

Van egy komfortszint, amit mindenképp fenntartanék, de nem sokkal többet. Nem hiányzik, hogy leüssenek az utcán az ékszereim miatt, vagy hogy mindenki azt higgye, hogy nekem csak a pénz számít.

2010. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt így nincs mit ellopni tőle, ha elmegy valahová, másrészt minek dörgölje mások orra alá?
2010. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, amiért egy összejövetelre sem ajánlott telerakni magunkat méregdrága ékszerekkel.
2010. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A saját példámmal válaszolok.

Nekem van egy elég nagy teljesítményű autóm, de városban nagyon kényelmesen és az átlagnál udvariasabban közlekedem.

Egy barátom megkérdezte, hogy amikor egy lámpánál mellém áll valami sufnituningolt gép és elkezdi túráztatni, akkor miért nem alázom sz*rrá. A válaszom egyszerű. Én tudom, hogy képes lennék rá, tisztában vagyok vele, csak egy apró bokamozdulat és nincs ellenfél. De nem teszem, elég a tudat. Nem kell folyton bizonygatnom semmit. Nincs önbizalomhiányom.

Azt hiszem ez az illető személy is úgy gondolja, hogy elég erős egyéniség ahhoz, hogy trendi cuccok nélkül is megbecsüljék mások, felnézzenek rá. Nincs önbizalomhiánya.

Én így látom.


20/F

2010. máj. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg otthon megértették vele, hogy a vagyonért dolgozni kell, és ő szerencsés, mert beleszületett, de ez nem "jogosítja fel" arra, hogy pl. felvágjon ezzel. Jó, hogy vannak még olyan emberek, ha kevesen is, akik ugyan módosak, de nincsennek elszállva a pénztől, és normálisan gondolkodnak.
2010. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!