Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam feldolgozni,...

Hogyan tudnam feldolgozni, vagy tullepni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem reszletezni, szoval csak a lenyeget irom. Par honapja kiderult h az egyik csaladtagom rakos. Gyogyithatatlan, szoval meg fog halni. Amiota ez kiderult rengeteget sirok, es nem tudok masra gondolni csak arra h el fogom ot veszteni, meg arra h vajon mikor fog a tobbi rokonom is meghalni, meg h vajon mennyi idom van meg veluk.. Es ez mar honapok ota van es kezd egyre nehezebb lenni ugy erzem. Hiaba probalom magam azzal nyugtatni h mar idos es h ez elobb utobb sajnos eljon, meg hogy meg szerncses mert ez neki fajdalom mentes, de egyszeruen nem birok nem ezen agyalni.. Es nagyon felek h mi lesz akkor ha meghal. Tudom h nmasok is jartak mar biztos hasonlo cipoben, kerlek irjatok le h ti ezen hogy jutottatok tul.

Koszonom elore is

(Lehet h a tomorsege miatt kicsit erzeketlennek tunt ahogy leirtam, szoval azert elnezest)


2017. aug. 4. 08:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, hogy még van időd elbúcsúzni tőle. Az én mamám egyik nap strokeot kapott, és az utolsó napjaiban nem volt magánál. Nem tudtam elmondani neki, amit még akartam. Neked megvan rá a lehetőséged, használd ki. :) esetleg kérd meg, hogy csináljon egy videót, amit akkor fogsz megnézni, ha már meghalt. Igy mikor szenvedni fogsz, lesz mibe kapaszkodnod, ő maga fog vigasztalni téged
2017. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülj időnek mit vele lehettél lehetsz, minden jó élménynek amit adott neked. Szeresd s örülj, jó élete volt, szeretetben, boldogságban, és tanulásban teli.


Örülj, halad élet, ne szomorkodj, azzal önpusztítasz.

2017. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A remény hal meg legkésőbb

Imátkozz, tegyél meg mindent érte és légy vele minél többet

2017. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!