Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a barátnőmnek?

Igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A történetem annyi, hogy barátnőmmel és a barátjával nem rég elmentünk bulizni. Barátnőm enyhén illuminált állapotban volt, megérkeztünk egy szórakozohelyre, ahol ő maradni akart, a barátja és én viszont nem. azt mondta menjünk nyugodtan át máshova(fél percnyire tőle kb)ő ott lesz.átmentünk máshova aztan később vissza hozzá. másnap a barátnőm egy szót sem szólt hozzám. indok: rámásztam a pasijára, otthagytuk a szórakozóhelyen. szerinte én ezzel teljesen tönkretettem a barátságunkat, minden szálat meg akar velem szakitani, mert én állitasa szerint tönkre akarom tenni a nagy szerelmét. hogy a szerelem fontosabb neki már mint a barátság, az abból is kiderült hogy elég komoly távlati tervünket le is mondta. pedig rengetegszer beszéltük hogy egy pasi soha nem állhat egy barátság utjába, és hogy előbb a barátok aztan a szerelem. most akkor? barát az ilyen? azt mondta, nem érdekli, h nem lesznek barátai, neki a szerelme a legfontosabb, bármit megtenne érte! a másik dolog amiért teljesen felháborodott szintén és ami miatt nem beszél velem az az, hogy félreléptem az akkori párom mellett. szerintetek egy barát elitélhet egy ilyen miatt? nem az a barát, aki mindent tud rolad, mégis szeret???
2010. máj. 23. 18:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most te adod fel a barátságot,nem? Egy kicsit most hagyjad persze, mert ebből csak vita lenne, de ne zárkózz el, ha esetleg jelentkezik, ha jó volt eddig a barátság közöttetek, akkor nem hiszem,hogy ez közétek állna. De persze neked kell eldönteni, mert akkor neked sem jelenthet túl sokat a barátság....
2010. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
utolso előtti valaszolo! nem kell kiforgatni a szavaimat, nem s.ggrészeg volt, csak spicces, és voltak ismerősei ott ahol maradni akart! hivtuk h jöjjön velünk, nem akart! kész! én nem zárkoznék el ha keresne nyilván, de ahogy a helyzet jelenleg áll... egy jó darabig szerintem nem nyit felém. csak mire odakerülne a dolog, hogy tulteszi magát rajta, én már lehet hogy elköltözök! :S
2010. máj. 23. 18:46
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Én soha nem mászkálok és maradok kettesbe senki palijával mivel félek hogy félreértik, és még csak véletlenül se adok okot, h féltékenykedés legyen belőle!
2010. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod vele megbeszélni, és láthatólag nem hajlandó arra, hogy a te verziódat is meghallgassa, akkor próbálj meg vele tényleg nem foglalkozni. Valami most "bekattant" nála. Valószínűleg később bánni fogja, hogy elmarta maga mellől a barátait. Nem is tudja milyen jó dolog ha barátok vesznek körül. A párkapcsolat nagyon fontos, és igen, a párunkkal fogjuk leélni az életünket, de barátokra is nagy szüksége van mindenkinek. Csak azért nem lehet lemondani a barátokról, mert ó a barátság úgyis elmúlik. A szerelem is elmúlik(hat), mégsem mondunk le róla.

És kérdező igazad van abban, hogy ha valaki a barátunk, akkor véleményünk lehet a tetteiről, de ha igaz barátunk, emiatt sosem hagyjuk el.

2010. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
44%

Akkoris te mi a f*szt járkálsz az ő pasijával? Gondolkozzál már!

Neked hogy esett volna ha ő lép le a te pasiddal?

2010. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
a pasiját már évekkel azelőtt ismertem, hogy a barátnőmet megismertem volna! jóba vagyunk, voltunk, nem egy idegen, aki a barátnőm pasija cimszo alatt létezik számomra! és ha én nem mutatom be őket egymásnak, akkor most nincs ez a nagy szerelem!!!
2010. máj. 23. 18:51
 17/30 anonim ***** válasza:
59%
Azért nehogymár ott tartsunk, hogy azért ne léphessünk kapcsolatba a barátaink párjaival, nehogy féltékenykedés legyen a vége. Ez tényleg elkeserítő. Ennyi erővel mindenkire féltékenyek lehetnénk, aki szóba áll a párunkkal. Pláne hogy a kérdező már jóval előbb ismerte a srácot, és nem ráhajtani akart, csupán haverok. Ez szerintem nem olyan katasztrófa, amit egy barátság ne tudna elviselni.
2010. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
látod mégis igy van! tényleg elkeserítő!
2010. máj. 23. 19:04
 19/30 anonim ***** válasza:
49%

Már bocs de a 30 éves házasság is volt 2-3 hónapos! Olyan nincs hogy az elején lesz*rom és ha eljut x időig akkor már fontosabb! Azt mindig ápolni kell különben esély sincs rá hogy hosszú legyen. És akármilyen rövid is, a jövőjét azzal alapozza meg és nem veled. Abból tanul hogy esetleg a férjével majd máshogy viselkedjen. Ha nem érted, as te bajod.

És mint mondtam egy barátság semmivel sem tartósabb. Annak is vége lehet akármikor tehát nem is értékesebb.

2010. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
akkor úgy látszik Neked nincsenek barátaid!
2010. máj. 23. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!