Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a barátnőmnek?

Igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A történetem annyi, hogy barátnőmmel és a barátjával nem rég elmentünk bulizni. Barátnőm enyhén illuminált állapotban volt, megérkeztünk egy szórakozohelyre, ahol ő maradni akart, a barátja és én viszont nem. azt mondta menjünk nyugodtan át máshova(fél percnyire tőle kb)ő ott lesz.átmentünk máshova aztan később vissza hozzá. másnap a barátnőm egy szót sem szólt hozzám. indok: rámásztam a pasijára, otthagytuk a szórakozóhelyen. szerinte én ezzel teljesen tönkretettem a barátságunkat, minden szálat meg akar velem szakitani, mert én állitasa szerint tönkre akarom tenni a nagy szerelmét. hogy a szerelem fontosabb neki már mint a barátság, az abból is kiderült hogy elég komoly távlati tervünket le is mondta. pedig rengetegszer beszéltük hogy egy pasi soha nem állhat egy barátság utjába, és hogy előbb a barátok aztan a szerelem. most akkor? barát az ilyen? azt mondta, nem érdekli, h nem lesznek barátai, neki a szerelme a legfontosabb, bármit megtenne érte! a másik dolog amiért teljesen felháborodott szintén és ami miatt nem beszél velem az az, hogy félreléptem az akkori párom mellett. szerintetek egy barát elitélhet egy ilyen miatt? nem az a barát, aki mindent tud rolad, mégis szeret???
2010. máj. 23. 18:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Én ugy vagyok vele, hogy nagyon fontosak a barátnők, de mivel már némelyiknak családja van és megvan a maga kis különálló élete, én se fogom őket előrébbhelyezni mint az életem párját akivel házasság után eggyé válunk! Nem szabad hagyni a barátokat de ha komolyabbra fordul egy kapcsolat nem a barátokkal fogok együtt lakni és szinte mindent együttcsinálni hanem a párommal!


Nekem a párom fontosabb mint a barátok, mivel eleve belsőségesebb, szorosabb, intimebb, érzelmesebb kapcsolatba vagyok vele mint a barátnőkkel akikkel 1 héten 2-szer, 3-szor vagyok!

Persze szeretem a barátokat!


Gondolom édesanyátoknak és édesapátoknak is a párja a fontosabb, nem a barátok! Szép is lenne ha forditva lenne!

2010. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
ezzel mind egyetértek, amit irtok, én is igy látom. csak a mi esetünk annyival másabb szerintem, hogy még egyetemisták vagyunk, huszonévesek, jo nyilván lehet most találta meg barátnőm élete párját, de lehet nem. a barátnőmmel egyébként együttlakok/laktam, a pasival meg még szó se volt, hogy házasság vagy akármi komolyabb lenne köztük!
2010. máj. 23. 20:03
 23/30 anonim ***** válasza:
Attól,hogy neked nem mondta még nem biztos,hogy nem került szóba köztük. De én kitartok amellett, hogy hagyj időt neki. Ne erőszakoskodj, de azért 1-2 hét után már megkérdezheted te is,hogy nem akar-e beszélgetni erről, mert nem kéne egy barátságnak így véget érnie...
2010. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%

Még csak egyetemisták??? Úristen te mikor akarsz felnőni? 40 évesen? Ilyenkor már egy csomó ember házasodik és gyereke van! És már tizenévesen így gondoltam!

Ja és vannak barátaim de egyik sem fontosabb az aktuális páromnál amibpl nincs sok mert nem vagyok az az "élős" típus.

2010. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ürügyet keres, hogy véget vessen a barátságnak.
2010. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
itt valaki írt arról hogy a szerelem igenis fontosabb a barátságnál... na neki üzenem, hogy nehogy egyszer egyedül maradjon.........
2010. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én egyetértek azzal, hogy a szerelem fontosabb!

A szerelem sokkal tartósabb lehet a barátságnál, csak sokkal sérülékenyebb is, mert szerelmed egyszerre csak egy lehet, míg barátod több is. Ha csak egy barátod lehetne, ha választani kéne egyet, akkor a barátságokban is ugyanannyi lenne a "megcsalás", mint a szerelemben!

Mellettem soha senki nem állt úgy, mint az a két férfi, aki eddig szerelemként része volt az életemnek. Soha egyetlen barát se tartott ki annyi ideig.

2010. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Attól hogy valamelyik egyetemista mr 20 évesen házasodik meg gyereket szül, nem biztos h mindenkinek ez az életcéja!!! nekem például fontosabb a karrierem, mint az, hogy minél előbb bekössék a fejem, meg két gyereket tartsak el a semmiből!! persze aki 40-50 éves annak anno más világ volt, de ne kanyarodjunk el az eredeti témától!!!
2010. máj. 24. 11:37
 29/30 anonim ***** válasza:

20:36 most épp nincs barátom és mégsem panaszkodom.

Kérdező, nekem is fontosabb a karrierem, és Sosem akarok gyereket, viszont karriert házasan is lehet csinálni. Na? Ettől független ennyi idős korben már komolynak kell lenni, nem csak hetyegni fiúkkal meg szórakázni. Kb 13-14 éves korban normális ha a barát fontosabb mint a szerelem.

2010. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Kibékültünk a barátnőmmel, bár a barátság már nem olyan, mint ez előtt volt, de megbeszéltük a dolgokat! Másik feletébb érdekes hír, hogy a pasi elhagyta a barátnőmet!!! És kivel ült a barátnőm órákhosszat a telefonon hogy elsírja bánatát??? Hát persze, hogy velem!!! :) Ennyit arról, hogy dobjunk el mindent a szerelemért!
2010. jún. 12. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!