Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja Apukámat. Mit...

Anyám megcsalja Apukámat. Mit csináljak? Nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Muszáj magamból kiírni ezt,mert erről szégyellek bárkinek is mesélni.. Szóval alap szitu:mamáék nyaralójába hétvégén ott az egész család unokatesók, nagynénik mindenki.Apa nem tudott eljönni,mert dolgoznia kellett.

Tegnapelőtt éjszaka megcsörrent anyám(mondjuk a történtek után már alig bírom így hívni) telefonja,egy idegen szám hívta , jó mindegy nem vettem fel,Anya altatta öcsémet.Majd mikor mondtam hogy hívta valaki csak hebegett-habogott ,és az éjszaka közepén eltűnt... Felkelett hívnom,hogy hol van mivel az öcsém sírt utána.A válasz ennyi volt:"hogy mit képzel ez a kis hülye hogy nem alszik,az ember már nem is lehet egyedül egy kicsit"hazajött majd másnap ugyanaz a szám amin hívta az a .... üzent neki, esküszöm véletlenül láttam meg mert ott volt mellettem a telefon.Ez állt benne:"Nagyon jó volt tegnap"..Biztos akartam benne lenni,hogy történt e valami így megnéztem az üziket (tudom nem lett volna szabad ezt tenném ,de a véletlen meglátott üzenetről megakartam bizonyosodni)Olyanok voltak benne pl.-Nem gondoltam volna hogy a megismerkedésünk ilyen jól végződik

-Én sem ..Látnád a térdem drágám

-De megérte!Olyan jó lenne egész éjjel nyomni a menetet

-Igen,és egymás mellett felkelni, kávézni

Azt hittem hülyét kapok mikor olvastam!

Aztán rákérdeztem,hogy mi volt éjjel a telefon meg ugye nincs e baj?Erre semmi , miért lenne?Csak a barátnőm Krisztike hívott!Ja igen,és miért nem írta ki a számot? Na erre nem érkezett válasz,mert épp Krisztike...Hívta,mivel pont tegnap volt a neve napja ezért mondtam hogy üzenem hogy Boldog névnapot!És mikor ezt mondtam,hallottam hogy egy férfi szól bele!Ezt számon is kértem anyától és én lettem a hibás megint mit hazudtolom meg a saját felnőtt anyámat hogy mással beszél. És azt mondta nagyon csalódott bennem, meg hogy leshetek ha egyszer itt hagy minket stb.Ja és azt mondta hogy nehogy apámnak is elmondjam ezt a kamu kitalált sztorimat...Meghogy nekem pszichológusra lenne szükségem mert ilyen idiotasagot feltételezem róla.Ja Meghogy neki mikor lenne ideje egy szeretőre?! Azóta flegma vagyok de csak vele,erre ebből is a vita lett hogy miért vagyok még én felháborodva?.Az smst nem mondtam és még annyi volt hogy este hallottam hogy azt mondta hogy most fürödtem és ha tudok egyből megyek amint tudok.és beléptem az ajtón és érdekes módon letette azt a telefont ...

Ennyi volt igazandiból, amióta ez történt egy csomót sírtam, sajnálom szegény apát nagyon :( És ami a legszarabbul esett, hogy a saját anyám a saját szemembe hazudott hogy ezt a kis valamit védje meg a saját ártatlanságát...Hogy tehet ilyet ez a rohadtidiótanyomorék,hogy egy házas,3 gyerekes anyát (tud rólunk mert írta is este anya hogy ki kell valamit találnom pl.esti séta(ezt is mondta)a gyerekek miatt...)anyával kezd ki?

Nagyon dühös vagyok és borzasztóan csalódott anyám arra tanított hogy MINDIG LEGYEK VELE ŐSZINTE!!Erre ő a szemembe hazudik?!(Amúgy régen már egyszer megcsalta apát még öcsém előtt de szerencsére apa megbocsájtott neki és kibékültek...) Nagyon félek hogy ha apának elmondom akkor elválnak....

Mit csináljak? Egyszerűen azóta nem bírok rá anyaként tekinteni, apát sajnálom nagyon,nem akarok neki fájdalmat okozni!

Nagyon köszönöm ha elolvastad!16/L



2017. aug. 6. 23:41
1 2 3 4
 11/31 Kóboráramszelidítő válasza:
0%

Egy ilyen helyzet nem alakul ki "csak úgy".

Ez a mondás jutott eszembe:

Ha elégedetlen vagy, mondd el az érintettnek, ha elégedett vagy, mondd el mindenkinek.

Semmi sem kíván nagyobb tapintatot az igazságnál.

Szóval én anyuddal beszélnék négyszemközt óvatosan erről először.

Sztem nincs jogod belekavarni tudatlanul, nem a te dolgod.

Gondolj bele, hogy ha a te életedben lenne hasonló szitu, te hogyan éreznéd magad, ha valaki az akaratod és tudtod nélkül belecsacsogna?

Ez minden "kínos" helyzetre igaz.

2017. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok támogatást!Olyan jó látni,tudni hogy valaki(k) segít (ének)!

#6:Nem

2017. aug. 7. 06:52
 13/31 anonim ***** válasza:
4%

Csak épp neked ebbe nincsen beleszolásod, ez anyádra tartozik meg majd apádra, ga te elmész árulkodni apunak, anyu mindent letagad és te kerülsz NAGY szarba.


Neked a tanulás a dolgod meg a jo felvételi, nem a családi átverések megoldása.

2017. aug. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
5%
Ilyen egy álom 16 éves, elég neki a nyári szünetben, nyaraláskor hat óra alvás.
2017. aug. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
35%

Úgy viselkedsz, mint ismerősöm fia, az is teljesen kibukott, hogy az anyja félrement, és jaj szegény ártatlan apa.

Csakhogy azt nem tudta, mert az anya nem kötötte az orrára (szerintem nagyon helyesen), hogy a "szegény" apukának az volt a mániája, hogy vagy nem nyult a feleségéhez hónapokig, miközben állandóan szapulta, hogy ő tehet erről, mert hogy több gyerek után striás a hasa, vagy ha nagy kegyesen hozzá nyúlt a feleségéhez, akkor kikötötte a lépcsőhöz és úgy kellett neki négykézláb tűrni az aktust.


Úgyhogy tanuld meg, hogy semmi sincs ok nélkül.

2017. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
13%

Ne szólj bele! Nem tudhatod, mi van kettőjük között, és miért alakult így.

Duzzoghatsz. Gyerek vagy. Gyerekesen viselkedsz.

Anyád is azért nem volt őszinte veled, mert gyereknek tart.

Ez meg annyira gáz, hogy nyomozol utána.


És az nem fordult meg a fejedben, hogy netán apádnak is van egy nője, akiről te nem tudsz? Mert miért ne lehetne?


Nem a te dolgod rendbe hozni a házasságukat. Felnőtt emberek, tudják, hogy mit miért csinálnak, és viselik a döntésük következményeit.


Te meg ha felnősz, akkor talán majd megbeszélik veled a dolgokat felnőtt módra.

2017. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, azért kevés hányadékabb dolgot ismerek a tekintélyelvű megközelítésnél... egyébként volt a környezetemben egy hasonló, ott végül is kibukott a dolog, és egyszerű lett a megoldás, a lány - helyén kezelve az anyja hozzáállását - úgy döntött hogy az apjával marad. Mert ez meg az ő dolga, ugye...
2017. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora egy tirpák paraszt ez a 16. válaszoló. Nem tudom miket képzelsz te magadról... mi az, hogy azért hazudjon, mert gyerek? Az nem tűnt fel, hogy az összes gyereket megpróbálja lerázni magáról, hogy ellógjon a szeretőjéhez?! Ilyen egy anya? Komolyan mondom, nagyon nem bírom a gyerekeket, de ha véletlenül lenne, akkor se lenne gyomrom ilyesmit tenni velük... az meg a szánalom netovábbja, hogy megmagyarázza az egyértelműt, hogy az nem úgy volt. Ebből kérlek szépen az lesz később, hogy ha annyira odalesz a másik pasiért, akkor lelép, persze a gyerekek nélkül. A leírás alapján inkább útban vannak neki. Úgyhogy a kérdezőnek szerintem nem is kell semmit sem csinálnia, úgyis kiborul ez a bili hamarosan.
2017. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondjuk ez tényleg az anya ellen szól, legyen bármi is a megcsalás oka, hogy lepasszolja a gyerekeket, illetve meglóg úgy, hogy (ha jól olvastam) felügyelet nélkül hagyja őket. Ez nagyon nem helyes.

Ha boldogtalan és mást szeret, akkor ne így, ne a gyerekek kárán tegye.

2017. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt tudom,hogy Apa szívesen közeledne úgymond hozzá,de anya nem hagyja..Most annyi az új fejlemény hogy mindent kitörölt!!!Az smsektől is megvált!Ja és bejelentette hogy holnap nem jön el velem moziba mert neki utaznia kell egész nap a munka miatt (jó, tényleg néha utazik decsak megyén belül)és max.5-kor végez...Tuti megint az a ..... hoz megy megint

Nem tudom mit tehetnék!

2017. aug. 7. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!