Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja Apukámat. Mit...

Anyám megcsalja Apukámat. Mit csináljak? Nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Muszáj magamból kiírni ezt,mert erről szégyellek bárkinek is mesélni.. Szóval alap szitu:mamáék nyaralójába hétvégén ott az egész család unokatesók, nagynénik mindenki.Apa nem tudott eljönni,mert dolgoznia kellett.

Tegnapelőtt éjszaka megcsörrent anyám(mondjuk a történtek után már alig bírom így hívni) telefonja,egy idegen szám hívta , jó mindegy nem vettem fel,Anya altatta öcsémet.Majd mikor mondtam hogy hívta valaki csak hebegett-habogott ,és az éjszaka közepén eltűnt... Felkelett hívnom,hogy hol van mivel az öcsém sírt utána.A válasz ennyi volt:"hogy mit képzel ez a kis hülye hogy nem alszik,az ember már nem is lehet egyedül egy kicsit"hazajött majd másnap ugyanaz a szám amin hívta az a .... üzent neki, esküszöm véletlenül láttam meg mert ott volt mellettem a telefon.Ez állt benne:"Nagyon jó volt tegnap"..Biztos akartam benne lenni,hogy történt e valami így megnéztem az üziket (tudom nem lett volna szabad ezt tenném ,de a véletlen meglátott üzenetről megakartam bizonyosodni)Olyanok voltak benne pl.-Nem gondoltam volna hogy a megismerkedésünk ilyen jól végződik

-Én sem ..Látnád a térdem drágám

-De megérte!Olyan jó lenne egész éjjel nyomni a menetet

-Igen,és egymás mellett felkelni, kávézni

Azt hittem hülyét kapok mikor olvastam!

Aztán rákérdeztem,hogy mi volt éjjel a telefon meg ugye nincs e baj?Erre semmi , miért lenne?Csak a barátnőm Krisztike hívott!Ja igen,és miért nem írta ki a számot? Na erre nem érkezett válasz,mert épp Krisztike...Hívta,mivel pont tegnap volt a neve napja ezért mondtam hogy üzenem hogy Boldog névnapot!És mikor ezt mondtam,hallottam hogy egy férfi szól bele!Ezt számon is kértem anyától és én lettem a hibás megint mit hazudtolom meg a saját felnőtt anyámat hogy mással beszél. És azt mondta nagyon csalódott bennem, meg hogy leshetek ha egyszer itt hagy minket stb.Ja és azt mondta hogy nehogy apámnak is elmondjam ezt a kamu kitalált sztorimat...Meghogy nekem pszichológusra lenne szükségem mert ilyen idiotasagot feltételezem róla.Ja Meghogy neki mikor lenne ideje egy szeretőre?! Azóta flegma vagyok de csak vele,erre ebből is a vita lett hogy miért vagyok még én felháborodva?.Az smst nem mondtam és még annyi volt hogy este hallottam hogy azt mondta hogy most fürödtem és ha tudok egyből megyek amint tudok.és beléptem az ajtón és érdekes módon letette azt a telefont ...

Ennyi volt igazandiból, amióta ez történt egy csomót sírtam, sajnálom szegény apát nagyon :( És ami a legszarabbul esett, hogy a saját anyám a saját szemembe hazudott hogy ezt a kis valamit védje meg a saját ártatlanságát...Hogy tehet ilyet ez a rohadtidiótanyomorék,hogy egy házas,3 gyerekes anyát (tud rólunk mert írta is este anya hogy ki kell valamit találnom pl.esti séta(ezt is mondta)a gyerekek miatt...)anyával kezd ki?

Nagyon dühös vagyok és borzasztóan csalódott anyám arra tanított hogy MINDIG LEGYEK VELE ŐSZINTE!!Erre ő a szemembe hazudik?!(Amúgy régen már egyszer megcsalta apát még öcsém előtt de szerencsére apa megbocsájtott neki és kibékültek...) Nagyon félek hogy ha apának elmondom akkor elválnak....

Mit csináljak? Egyszerűen azóta nem bírok rá anyaként tekinteni, apát sajnálom nagyon,nem akarok neki fájdalmat okozni!

Nagyon köszönöm ha elolvastad!16/L



2017. aug. 6. 23:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%

szerintem nagyon eltúlzod ezt. megértem, mert 16 éves vagy, és ilyenkor még minden annyira végletesnek tűnik. De gondold el, leélni valakivel 18-20 évet, akit mondjuk nem szeretünk annyira. Van két gyerekünk, jó, felneveljük őket. együtt maradunk, mert a gyerekeknek jobb. És igen, jobb, ha nincs otthon folyamatos veszekedés, mérgező hangulat, akkor jobb, ha együtt maradnak a szülők, még ha nem is minden tökéletes.

De mindenkinek csak egy élete van. És az ember boldog akar lenni. Nem akarja kihagyni azt a boldogságot, amit elébe sodor az élet. Elég áldozat már az, hogy a gyerekek miatt egy olyan emberrel kell lenni, aki bármennyire is jó, mégsem szeretjük igazán.

Szerintem 16 évesen inkább koncentrálj magadra. Maholnap felnőtt vagy, nem kell már annyira a biztonságos otthon illúziója.

Mondom mindezt úgy, hogy sosem csaltam meg senkit, mielőtt még rámtámad mindenki.

De meg tudom érteni. Mert az élet rövid, sokszor tévedünk, és a boldogság nem jön szembe minden utcasarkon. Ha nagy ritkán jön, akkor pedig szeretnénk végre legalább egy kicsit élvezni.

2017. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
34%

Mit csinálj? SEMMIT.

Teljesen egyet értek az előző válaszolóval.

Nem tudhatod hogy mi van anyukád fejében. Lehet ha tehette volna rég elvált volna, de nem tudhatjuk mi miatt döntött így, és játssza a kis játszmáit. Én azt mondom, ne sajnáld tőle, lehet most boldog, ha nem is azzal az emberrel, akivel te szeretnéd. (vajon azt tudod, hogy miért nem akar apádhoz közeledni? MIért jobb a másik faszi? Na ugye. Ezt csak ő tudja.)

De lehet, nem tart sokáig ez az idill. Lehet, jól pofára esik, és a padlón lesz. Lehet, elválnak, és minden rendbe jön.

Lehet, egyszer majd megbeszélitek ezt édesanyáddal, és akkor mindenki megnyugszik. Valamiért most nem akarja ezt.

Nem szép doplog, amit csinál, de érthető, hogy kerülni akarja a cirkuszt, és nem akar belemenni. Lehet, ő sem tudja még mit akar, lépjen, vagy ne.


Hagyni kell, és majd meglátod mi lesz.

Egy boldog anya mellett a gyerekei is boldogabbak.


Egyébként azon elgondolkodtál már, hogy ha az anyád turkálna így a telefonodban, meg leskelődne utánad, beleszólna, kivel találkozz, és kivel ne, akkor mennyire lennél kiakadva rá?

2017. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Utolsó válaszoló:Igen,mivel Anyám is turkált a telefonomban mikor elmondtam randizik valakivel..

2017. aug. 8. 16:58
 24/31 A kérdező kommentje:
*randiztam
2017. aug. 8. 16:58
 25/31 anonim ***** válasza:

Azért roppant kiváncsi lennék, hogy hogyan alakulna a #21-#22 válaszadók véleménye, ha a kérdésben fordított lenne a felállás, akár úgy, hogy az apa csalná az anyát, akár úgy, hogy az anya akarna beleszólni a lánya párkapcsolati-szexuális életébe...

Kérdező, neked meg pusztán egy infó: a törölt üzenetek a telefonban ugyanúgy jó ideig helyreállíthatóak, ahogy a törölt fájlok is a számítógépen, vannak erre kiváló ingyenes programok is.

2017. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 9. 19:33
 27/31 anonim ***** válasza:

"akár úgy, hogy az anya akarna beleszólni a lánya párkapcsolati-szexuális életébe... " a kérdésnek ezt a felét nem értem.

a másik dolog: ha az apa csalná az anyát: ha rossz a kapcsolat, mit lehet tenni? fogadjon szüzességet? ha a helyükben lennék, megállapodnék a házastársammal, hogy együtt maradunk, amíg a kisebbik le nem érettségizik. utána megy mindenki a dolgára, amelyik gyerek igényli, odaköltözik ahhoz a szülőhöz, amelyikhez akar.

18 évesen emlékeim szerint már nem volt szükségem a nagy családi idillre. én tuti nem akadtam volna ki ennyire 16 évesen sem.

2017. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 10. 16:33
 29/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, segít-e valamit, de saját élményemet írnám le. Én 16 éves voltam, amikor elváltak a szüleim. Jó, nem voltam boldog, de elfogadtam, mert láttam rajtuk, hogy nekik együtt már nem megy.

Viszont egyáltalán nem érdekelt egyikük szexuális élete sem. Emlékszem, amikor a szomszéd nő elkezdte mondani nekem, hogy anyám hova járkált, meg kivel, az első fél mondat közben közbe vágtam, hogy nem érdekel! És otthagytam. És tényleg nem érdekelt.

Anyámnak volt egy pasija, láttam, boldog vele, többször is randizott vele, meg nála aludt, én ezt sem bántam, de én szerettem egyedül lenni a lakásban, legalább nem voltam kontroll alatt. Én ezt egy fajta szabadságként éltem meg.

Apámnak is volt valakije, pedig állítása szerint ő csak anyámat szerette, de az ő magánélete sem érdekelt különösebben.

Elgondolkodtam rajta, hogy miért is fogtam fel ennyire lazán. Talán azért, mert szerettem őket annyira, hogy ne sajnáljam tőlük a boldogságot, és ők is szerettek annyira, hogy azért odafigyeltek rám, és egyfajta bizalomként éltem meg, hogy egyedül hagytak a lakásban, és én nemcsináltam semmi zűrt, viszont éltem a saját életemet.

2017. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy leírtad ezt!Egy biztos,én valahogy erre nem lennék képes..Nem tudnám ezen én magam ilyen könnyen túltenni..De ez én vagyok!

Örülök hogy neked sikerült

2017. aug. 15. 11:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!