Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki legsziveseb...

Van itt olyan, aki legszivesebben elköltözne otthonról?

Figyelt kérdés

Nálunk sok a veszekedés, egyszerűen ma kiborult nálam a bili.Nem szólok a szüleim dolgába, de ma...Apum ivott, anyám veszekedett, én nem birtam és kimentem, rájuk orditottam, hogy ha nem hagyják abba, akkor elmegyek itthonról.Nem akartam, de annyira rossz volt hallani, hogy kijött belőlem.Viszont tényleg el akarok majd menni, ha kijárom a sulit, de igy nehéz kibirni.Néha arra gondolok, hogy csak összepakolok és elmegyek.Pláne ha szidva vagyok a hülyeségért és tudom, hogy nekem van igazam.

18/L


2010. máj. 24. 18:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

Igen, én is nagyon szívesen elmennék már itthonról. Anyám nem csinál túl sok mindent de ha valamit mégis megtesz akkor egész nap azt hallgatom. Persze ha én takarítok, főzök helyette az teljesen természetes de ha nem csinálom akkor meg kiabál velem. Én amint tudok elmegyek tedd te is azt szerintem, nagykorú vagy már!

20/L

2010. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Én is szívesen elmennék itthonról. Mivel magamra főzök, mosok, takarítok, ezért nem sokkal lenne furcsább egyedül.:)

15L

2010. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

Gyengén vagytok hisztis kistinédzser szindrómások!

Lehet akkor költözni és eltartani magad!Nem tudom mit kell kiakadni.Nem könnyű egy emberrel sem együtt élni, ezt azért fel kellene fogni.Az meg ,hogy magadra mosol (magad tán mosogatsz) egy bizonyos kor után evidens.Nem kell minden percben a szülőkben keresni a rosszat.(más szemében a szálkát)

23\L

2010. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, végig így éreztem, csak nem volt lehetőségem elmenni. Amint viszont lett párom, rögtön eltűztem, az ő albérletében éltem. Hamarosan munkát is találtam, azóta boldogan élünk, és a szüleimmel is rendeződött a viszonyom. Ugye ha nem kell minden nap találkoznunk, együtt élnünk, már teljesen más. Te mit tehetsz? Vagy azt, amit én, vagy szerencsés vagy és találsz egy suli mellett végezhető jövedelmező állást, és saját albérletbe mész. Esetleg koleszba.
2010. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Hogy legyen férfi jelentkező is... Ki tart velem? :) 18/F
2010. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Páromhoz fogok menni, de majd ha leérettségiztem.Az még 1 év.De minden esetre ugy lenne a legjobb, ha lenne egy munkám, nem élősködnék rajtuk(szülei), hanem én is adnék valamennyi pénzt.
2010. máj. 24. 18:23
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Én is szivesen elmennék ha tudnék. Kedves 23/L akármilyen nehéz valakivel együtt élni azért jogom van ahhoz hogy normálisan bánjanak velem, ember módjára és hogy ők is alkalmazkodjanak annak ellenére hogy ők az okos felnőttek!

Gondoldom neked jó családod van vagy ilyen meghunyászkodóra neveltek azért mondod ezt de tudod van az a szint amit már nem lehet elviselni és tolerálni csak szerintem ezt nem tapasztaltad. Így könnyű mondani.

18L

2010. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Basszus mind ha ezt a kérdést én tettem fel volna:D Csak az a külömbség h én 13/L vagyok,és nincs párom :S :D
2010. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

18 éves vagyok, elakartam költözni és el is költöztem.

sokkal jobb a viszonyom a szüleimmel

péntekenként haza nézek hozzájuk.

tökéletes lett, minden, és el tudom tartani magam

2010. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

18:24

Remélem azért hamar rendeződnek a dolgok.

Én már nagyon elértem ezt a szintet, de állandoan nyelek, sokszor sirok már.

2010. máj. 24. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!