Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti elengednétek a...

Feleségek! Ti elengednétek a férjeteket hosszabb időre dolgozni, ha nagyon jól keresne?

Figyelt kérdés

Apukám munkahelyet váltott és ment vele pár munkatársa.

Az itthoni fizetés 4-szeresét keresik meg.

Csak az a gond nekik,hogy havonta lehet csak hazajárni.


Apám munkatársai viszont azt mondták ők max csak pár hónapot akarnak kint lenni,mert "nem bírják az asszony nélkül".(szex nélkül).

Apám ezen el van képedve,hogy ilyen lehetőséget eldobnának olcsó élvezetért.

Mellesleg nem fiatalokról van szó,40-es pasik.


Most komolyan ez dominál egy családos férfinél?


2017. aug. 18. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt kell megértened, hogy az emberek nem egyformák, és hogy ezzel nincs semmi baj. Van, akinek a pénz a fontosabb, van akinek a szex, és a jóisten sem fog senkit meggyőzni az ellenkezőjéről. Itt nem lehet és nem is kell igazságot tenni. Ha te így gondolod csináld így, ha ő máshogy gondolja csinálja máshogy. A probléma pontosan ott kezdődik, amikor nem bírod elfogadni, hogy más nem úgy gondolkodik, mint te, és próbálsz meggyőzni mindenkit a TE igazadról, kibeszélsz másokat, lenézed őket, a magánéletükkel vagy elfoglalva.
2017. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
84%
nagyon gáz vagy.
2017. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem,ahol gyerek van,idővel normális,hogy a pár nem azt nézi,hogy nekik mi a legjobb,hanem mindkét szülőnek a gyerek fontosabb lesz." - na Kérdező, ilyen szemléletű "társ" nem kellene nekem a hátam közepére se.
2017. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
Utána meg sírnak,hogy nincs pénz.
2017. aug. 18. 19:08
 65/71 A kérdező kommentje:

Apa mesélte,hogy valami fiatal fiú is hazament,mert nem bírt meglenni a 16 éves barátnője nélkül,aki gondolom unatkozik,mert nyári szünet van.

Havi 1 millás fizetés sem kellett neki...

2017. aug. 18. 19:09
 66/71 anonim ***** válasza:
100%

"Utána meg sírnak,hogy nincs pénz." - Kérdező, ahogy elnézem itt egyedül te sírsz azon, hogy mások másként gondolkodnak, mint te.

Egyébként vannak pénzen meg nem vehető dolgok, és többnyire azok az igazán fontosak az életben.

2017. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem turkálok mások életében, ...."


"Hát mondtam Apának,hogy mondja meg neki,hogy azért a cipőt vegye le,mielőtt befekszik az ágyba..."

2017. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

Ezt viccből mondtam,ha már ők is az orrára kötik,hogy "jaj,az asszonyt hazamegyek,megdugom",akkor odaszúrtat nekik egy ilyet:D


Szerintem elég gáz,hogy valaki hetek óra nem látja a feleségét,de ez az első,amire gondol..

2017. aug. 18. 22:28
 69/71 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodj meg, te még cikibb vagy.
2017. aug. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
73%
És ha sír? Akkor mi van? Neked mi közöd van hozzá? Marha nagy életed lehet ha ezen ráérsz kattogni. Menjél inkább te ki, ha annyira akarsz és keres pénzt, ne más családjánka idejét oszd be.
2017. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!