Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek a férjeteket?

Elengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyermekünk van. A férjem 2-3 havonta kitalálja, hogy bulizni akar a haverjaival. Ilyenkor szombaton délután elmegy és vasárnap délután jön haza.

Nem akarok vele vitázni, ezért elengedem. De szerintem mégsem helyes, hogy elmegy. Amúgy a havarjai mind függetlenek, csak barátnőjük van, sehol sincs gyerek.

Ti elengednétek?


2009. máj. 5. 12:59
1 2 3 4 5
 1/43 vav22 ***** válasza:
83%
Hát az hogy 2-3 havonta egyszer elmegy az oké szerintem. De akkor legalább este menjen csak el és másnap siessen haza a családjához. Szerintem ez így lenne helyes, hogy te is engedsz meg ő is...
2009. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
67%

Úgy, hogy ott is alszik valahol? Hát én nem biztos.

Kérd cserébe, hogy te is elmehess a barátnőkkel buliba s most ő maradjon otthon a picikkel.

2009. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez gáz. Együtt kéne buliznotok. Éjjel kimaradni...már nem egyetemista. És Te elmehetsz így bármikor? Én nem mennék bele.
2009. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
53%
Én nem!Ha már egyszer felvállalt 2 gyereket is,akkor neki nincs joga az anyára hagyva gyermekeit bulizgatni járni a haverokkal!A gyermekvállalás arról is szól,h kinőtte a bulikat és a haverokat,nem ők a legfontosabbak,és kötelességtudó apa vált belőle!De ez nem igazán úgy néz ki!!!Sajnállak!
2009. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Persze! De akkor neked is kijár ugyanez a szabadság 2-3 havonta!Mondd meg neki semmi gond ha utánna Ő bevállalja a hétvégére a gyerekeket amíg te mész bulizni vagy pihenni vagy vásárolni egy napra!
2009. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%

Az én párom is elmegy haverokkal 1-2 napra. Szerintem szüksége van rá, hogy egy kicsit szabad és felhőtlen legyen. Én még örülök is neki, mert boldogan megy és úgy jön haza, hogy hiányoztunk és a készült fotókon is látom, hogy jól érezte magát.

Mivel a hobbijaink nem egyeznek én is elmegyek az én barátaimmal 1-2 napra (van hogy egy hétre). Nekem is jól esik egy kicsit egyedül bolondozni, úgy érzem, hogy éveket fiatalodok ilyenkor.

Szerintem ez nem gond, attól, hogy összeházasodtunk még nem vagyunk egymáshoz nőve.

2009. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 vav22 ***** válasza:
93%
Első vagyok. Tényleg jó ötlet amit írnak, hogy akkor neked is járjon ennyi. Amúgy nem értek egyet azzal aki azt mondja, h két gyereket bevállalt akkor ne menjen... Nálunk is útban a baba és teljesen természetes, hogy lesz amikor az Apa vigyáz rá, hogy én pihenhessek vagy elmehessek valahova és fordítva. Ugyanúgy ahogy a házimunkát is megosztjuk... Attól még, hogy családja van az embernek nem kell lemondani a barátokról, csak kompromisszumokat kell kötni és persze kevesebb időt szánni a barátokra, mint régebben, de nem lemondani róluk...
2009. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én elengednem, még csak feltételhez sem kötöm. Az már más kérdés, hogy egyre ritkábban él a lehetőséggel. A baráti társaságban elég sok a gyerekes család, egyiknél sincs tiltás. Egyszerűen nem éri meg. Mennyivel jobb, ha nem engeded és otthon dúl-fúl? Inkább akkor menjen és érezze jól magát. Majd ha nekem adódik bulizhatnékom, akkor majd ő vigyáz a gyerekre. Ez szerintem így normális.

2009. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
31%

Én már attól is kiakadok, ha egy este megy bulizni nélkülem. Rám marad a nyűgös gyerek estére, na meg másnap nem lehet hozzászólni olyan másnapos.

De ha ezt bejelentené, hogy egész hétvégére kiruccan a haverokkal, én tuti fognám a motyómat meg a gyerekét és irány anyuhoz. Ha majd kibulizta magát és hiányzunk jöjjön utánam.

Én mig élek nem fogom megérteni, hogy a pasik mit szeretnek abban, hogy lerészegedve hülyeséget beszélnek, na meg ki tudja még mit csinálnak ilyenkor.

2009. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%

komolyan mondom, csak a fejemet kapkodom, legszivesebben elsirnam magam, es megeri a reagalast a lepontozas...

Ugye ezt nem gondoljatok komolyan, hogy ha a ferfi 2-3 HAVONTA el akar menni a csaladjatol az nem normalis????? Meg szüksege is van ra, nem hogy nem normalis...

Ahogy gondolom nektek is szüksegetek van ra, hogy neha kiszabaduljatok a mindennapokbol.

Termeszetesen el kell engedni, de cserebe nyugodtan elvarhatod ezt te is.

Az, hogy gyerekeitek vannak, nem egyenlö azzal, hogy rabszolgak lettetek. A gyerekek is sokkal jobb, ha egy kiegyensulyozott papa jön haza, aki jol erezte magat a hetvegen, es nincs megsertödve, mert 2-3 havonta nem mehet el. Ha az en parom akarna meg hetente is elmehetne egy estet, a lenyeg, hogy beszeljük meg, nincs-e arra a napra mar valami lebeszelve, es amikor otthon van, akkor igenis foglalkozzon a gyerekekkel erdemben, ez sokkal többet er, mintha muszajbol otthon ülne a gyerekek miatt, raadasul tudat alatt öket teszi felelösse, ez egy ördögi kör, mert idövel tölük akar kiszabadulni.... nem is hiszem, hogy felfogtatok milyen sulyok következmenyekkel jarhat az, ha ilyen megköteseket tesztek....

2009. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!