Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki segítene, hogy tudnám...

Vki segítene, hogy tudnám én+bnőm rávenni a szülőket, hogy együtt aludhassunk? Még csak 16ok vagyunk, tom, hogy nem kéne elv együtt aludnunk, de azért akarjuk ezt, mert annyira szeretjük egymást, h borzalmas az este úgy, h nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

a 16:44 jól látja amit írtam, de nem 2 hanem 4 év távlatából beszélek...szóval még most is fiatal vagyok, és már most nagyon sok mindent másképp látok.


Tudod mit látok másképp? Nem épp úgy vannak a dolgok, ahogyan Te azt látod. Ha tudni akarod pontosan 16 éves voltam mikor megismertem a páromat, ha jól számolsz ez a negyedik éve...Tudod akkoriban mindig azt mondogatta, hogy aludjak nála (ő egy évvel nagyobb volt) én nem akartam....aztán egy évvel később megint felhozta a témát, akkor talán hajlottam volna rá, de a szüleim hallani sem akartak a dologról. ezért aztán sosem jött össze az együtt alvás. Maradtak a randik, a kirándulások, a közös séták, a mozik, az esti beszélgetések és búcsúcsókok a "kapuban". Persze naponta hallgattam, hogy "óóóna aludjak nála...". Már 18 is elmúltam és még akkor sem aludtam nála...aztán már 19 is elmúltam...elköltözött otthonról, én is elköltöztem, mert egyetemre mentem. Képzelheted az első alkalmat, amikor úgy aludtunk együtt, hogy már nem kellett senki engedélye. Hidd el az a pillanat mindent megért...amúgy a szülei lakásában a mai napig nem aludtam, csak 1x vagy 2x de csak amikor nem voltak otthon. Hidd el felnőttként, érettebb gondolkodással még többet fog jelenteni az ami most sokat jelent...

gyerekként, bármilyen okos felfogásod van, 16 évesen még van amit tanulnod az élettől. Még nekem is van, szóval ne vedd oltogatásnak amit írtam, csupán ez a tapasztalatom. Biztosra veszem, hogy pár év múlva másképpen látod a dolgokat, pláne, ha 2-3 év múlva nem is ezzel a lánnyal leszel. de akkor is másképpen fogod látni, ha vele maradsz.

A szüleitek nagyon jól gondolkodnak, ha nem engedik az együtt alvást...gondolom a lány is veled egykorú, ha nem fiatalabb...én sem engedném és nem csak a fenti okaim miatt, a többit már le se írom, nem akarlak untatni.

Szóval én csak leírtam ne hallgass rám, nem meggyőzni akartalak, csak gondold át...

2010. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!