Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki segítene, hogy tudnám...

Vki segítene, hogy tudnám én+bnőm rávenni a szülőket, hogy együtt aludhassunk? Még csak 16ok vagyunk, tom, hogy nem kéne elv együtt aludnunk, de azért akarjuk ezt, mert annyira szeretjük egymást, h borzalmas az este úgy, h nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
2 személyes ágyam van(kanapé, nem francia ágy, de attól még ugyanolyan kényelmes):P
2010. máj. 24. 23:11
 12/21 anonim válasza:
Én úgy csináltam,hogy csak úgy nem jöttem haza a buliból:) nála aludtam.. másnap kicsit fura volt, fagyos volt a hangulat.. de egy idő után hozzászoknak.. és sztem arra vigyázzatok,hogy egyszer itt aludjatok egyszer ott.. mert naon kiakadnának a szülők ha pl. napokig nem látnák a pici lányukat
2010. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
2 személyes ágyam van(kanapé, nem francia ágy, de attól még ugyanolyan kényelmes):P
2010. máj. 24. 23:12
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én ezt úgy oldottam meg h. mivel barátom nem volt szivesen látott vendég akkor jött mikor anyámék elaludtak akkor távozott mikor még nem keltek fel. Kényelmetlen volt de megérte, azóta nagylány lettem és nagyon sokat alszok barátomnál EGYSZEMÉLYES ÁGYON és nem kényelmetlen összekell bújni és annyi:P
2010. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért az egyszemélyes ágy nem egy leányálom, a páromnak valószínűleg már soha nem fog helyrejönni a jobb válla, mert egy éven keresztül kénytelen voltam azon aludni (nem volt pénzünk nagyobb ágyra).

Talán a legjobb, ha megpróbáljátok mégis higgadtan megbeszélni. Higgadtan, de kitartóan addig rágd a fülüket, amíg belemennek, csak hogy békén hagyd őket végre :D

2010. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy az ajtócsapkodással nem érdemes próbálkozni. Én tuti nem hagynám ha a lányom ily módon próbálna hatást gyakorolni rám. Sőt, pont az ellenkezőjét érném el.


Viszont!


Én úgy gondolom szexelni lehet délután is, nyilván nem a szex miatt akartok együttaludni. De miért nem élvezitek, hogy randi után hazakíséred, megcsókolod a kapu előtt és hazamész, nem kell annyira sietni. Rájöttök, amikor jönnek a szürke hétköznapok, és arra gondoltok milyen volt hajdanán, mikor még csak randiztatok.


Ha a lányom 16-17 évesen odaáll, hogy szeretné, ha az udvarlója ott aludna, megengedném, de csak péntek, szombatra, mikor nincs másnap suli, és nálunk lesznek, így legalább tudom hol van a lányom és nem az erdőbe kell menni szexelni. Kompromisszumra nektek is hajlani kell, ha békességet akartok.

2010. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szexeltetek már egymással? Mert a szülők, gondolom e miatt nem engedik hogy együtt aludjatok, de ha már szexeltek, akkor gyakorlatilag nincs miért ne engedniük az együttalvást.
2010. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16 évesen én is a randizgatást ajánlanám...hazakíséréssel:)

ennyi idősen még annyi minden változik 4-5 sőt 10 év múlva annyira átértékeled majd a dolgokat. másképp látod majd az egész világot...

Nekem nem engedték meg, hogy együtt aludjunk, és most nagyon örvendek ennek. Most már pár éve elmúltam 18 van egy tartós párkapcsolatom, amit sokkal jobban értékelek, mintha ennyi idősen elkezdtem volna a dolgokat...:-S

Valószínűleg csak fölöslegesen jártatom a számat mert nem fog meghatni amit írtam, de azért ha elgondolkodsz rajta már az is valami...:)


ja és az ajtócsapkodás nem valami fáin ötlet:)

2010. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
elhiszem, hogy az ajtócsapkodás nem jó ötlet, nem hiszem, hogy ezzel túl sokat tehetnénk, de azt se mondom, hogy 4-5 év múlva megváltozik a véleményem... a te esetedbe nem értem, min változtatott, mert mi lett volna, ha együtt aludtatok volna? maximum még jobban egymásba szerettek, ha nem ez van... ha meg nem tetszett volna annyira, akk abahagyod, kész. de elmondhatom magamról, hogy a valódi világ arcát látom, szal nagyon benne vagyok, hogy ma mi történik, mikor mit kell lépni, szóval nem olyan gyerek vagyok, aki alig tud valamit a való életről és csak tanul vagy nem tanul, nem, én átlátom az egész helyzetet, szinte olyan vagyok, mint 1 felnőtt, mindenhez vannak elveim, átgondolom, hogy mik azok, és tudok döntéseket hozni. minden megvan ami a való élethez kell a sok tanuláson kívül, mert tanulnom kell még, és én úgy érzem, hogy mivel több mint 1,5 éve szeretem, és sose adtam fel, mindig is szerettem, és megtettem érte mindent, kevés annak az esélye, hogy ez megváltozzon, mert én kijelenthetem, tényleg szeretem őt, és nem egy felszínes párkapcsolat vagy ilyesmi. és igen, szexeltünk már, nem azért akarunk együtt aludni, h szexelhessünk
2010. máj. 25. 15:18
 20/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de pont úgy osztod az észt, mint azok a kamaszok, akik azt hiszik h mekkora nagy felnőttek, és nem is fogják észrevenni h még rohadtuk nem azok addig, amíg tényleg fel nem nőnek. utólag majd röhögsz, de ez mindegy is szerintem ne tartsd magad ennyire, és hinned kéne az előző válaszolónak, mert pontosan jól leírta, hogy ő is ezt képzelte magáról, és már most 2 év után látja, h mennyire jó, h nem engedték neki. Szóval vegyél vissza, mert ez a stílus szerintem olyan tenyérbemászó...
2010. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!