Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állitsam le a sógoromat?

Hogyan állitsam le a sógoromat?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, jelenleg a húgoméknál élünk párkapcsolati problémák miatt. Azóta a sógorom állandóan beleszól abba hogyan neveljem gyerekeimet, a hugom is néha, de most konkrétan megfenyegette a volt páromat hogyha mégegyszer hozzányúl a gyerekhez akkor többet nem láthatja a saját fiát! Persze az 5 éves fiamnak meg a húgom a kedvence mert ő meg mindent megvesz neki. Nem tudunk még elköltözni albérletbe. Én a sógorommal nem tudok beszélni, esetleg a testvéremmel de nem hiszem hogy mellém állna. Mikor idejöttünk azt igérte a húgom hogy náluk majd megnyugszom de igy nem lehet! Mit tegyek??

#gyereknevelés #sógor #miért ne hagynak minket
2017. aug. 20. 18:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%

Ha szerinted csak úgy lehet megtanítani a gyereknek, hogy nem mindig az van, amit ő akar, hogy lekeverünk neki egyet, akkor van még mit tanulnod.

Szerinted hisztizés közben tudta, hogy miért kapta a nyaklevest? Nem hiszem. Inkább meg kell nyugtatni, el kell neki magyarázni. Azért ez nem egyenlő azzal, ha valami rosszat csinál és ráütnek (nem erőből) a kezére, ha pl. fogdos valamit, amit nem kéne (pl. valami forrót, vagy veszélyeset).

És szerinted még a húgodékkal van gond??

2017. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem utálom a húgomat. Sok mindenen mentünk mi keresztül és az egész családunkban csak mi ketten tartunk össze. De a sógoromat nem kedvelem. Távolságtartó velem, olyan csodabogár. Nincs egy közös témánk se, de a húgom elvan vele. Ezért sem értem mire fel szól így bele az életembe. Húgomnal beszéltem, ő megígérte ha hazaér akkor leülünk hárman beszélni. A volt párom nem ütött soha, a munka miatt mentünk szét. 3-4 hónap után mindig leszámolt, így nem jutottunk egyről kettőre, az ô nagyanyjánál laktunk. Egyenlőre nem megyünk vissza, de a gyerekeket nem szeretném eltiltani mégiscsak az apjuk. Én is kaptam anno 6 évesen nyakast anyámtól akkorát hogy lefejeltem a konyhaasztalt. Mégis megtanultam olvasni.
2017. aug. 21. 15:03
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

" Én is kaptam anno 6 évesen nyakast anyámtól akkorát hogy lefejeltem a konyhaasztalt. Mégis megtanultam olvasni."


NA EZ tipikus: a bántalmazott gyerekböl lesz a bántalmazó szülö!

2017. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
27%
Azért elég nevetséges mennyire felfújnak sokan egy pofont vagy seggre csapást.... Mintha gyereket ölt volna minimum a kérdező és a párja. Amikor már tizedjére mondod el és magyarázod el szépen, hogy nem szabad, ne hisztizzel, de csak azért is csinálja, igen is el tud borulni az ember agya és kap egy taslit a gyerek, na bumm. Tök jó, hogy itt mindenkinek kötélből vannak az idegei és soha még csak a hangját sem emeli fel a gyerekére, nagyon remek, de a valóság az, hogy néha nem árt 1-2 tasli, az égvilágon semmi baja nem lesz, max legközelebb elgondolkozik mielőtt állítva állna neki toporzekolni például..
2017. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!