Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem teszi meg ezt az...

Miért nem teszi meg ezt az egyszerű dolgot A SAJÁT ÉRDEKÉBEN?

Figyelt kérdés

Az öcsém annyira kezelhetetlen, hogy az már iszonyú!


felfedeztem a szobájában egy félig megemésztett almát, amin nagyobb a penészfolt, mint maga az alma. Rászóltam, hogy dobja ki, de azért sem! Szóltam szüleimnek is, de azok meg csak legyintenek rá. (mert ő az imádott legkisebb gyerek, aki 17 éves)


mit lehet tenni, hogy a saját egészsége érdekében megtegye ezt az alapvető rendrakást, a SAJÁT szobájában?


2010. máj. 25. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert kamasz. Ha felnőtt lesz, lehet még akár rendmániás is. Amíg nem a te szobád, addig örülj. É s ne engedd be, mond, hogy félsz, hogy szétrak valami penészeset!

Miért nem dobtad már ki neki? Az sokkal hatásosabb lett volna, talán elszégyelli magát. Nme kisbaba, hogy az anyja ellenőrizze a szobarendet. Ha így szereti, így él..

2010. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld esetleg a hiúsága felől megközelíteni, pl: az alma ott bűzlik büdös lesz tőle a szoba és te is.

Ha nem működik rejts még el pár almát, hadd szagolja.

Külön szobátok van nem? Tojd le magánügye a szoba.

U.i.: Biztos te vagy a nagy nővér..

2010. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem attól, hogy 17 éves, és kamasz, attól még nem kell másoknak eltakarítani utána!Kb 8 éves korom óta én takarítom a szobám, legalábbis az alap rendet megtartom.Szerintem is hagyd, esetleg jegyezd meg, hogy nemigen fog így barátnőt találni, hátha elgondolkodik rajta.
2010. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy a rovarok el fogják borítani a lakást,ha almát rohaszt a szobájába
2010. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

jaj, ne legyél már vele ennyire szigorú! :D

ebben a korban teljesen természetes fiúknál, ha penészes, rothadó dolgok vannak a szobában. :D

meg a lányoknál is.

sőt, néha a szülőknél is. :DD


akkorát röhögtem ezen a kérdésen!! köszi! :D

2010. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

14:15

mindig keresztbe tesz nekem, hogy megmutassa, neki nagyobb hatalma van, még akkor is ha neki nincs igaza.


mert ő ostobenkó tizenéves, én meg huszonéves.

2010. máj. 25. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!