Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20+ éves lányok jobb szereti...

A 20+ éves lányok jobb szeretik a 30-40 év közötti fárfiakat? Labdába rúghatok 22 évesen egy korombeli lánynál?

Figyelt kérdés
Talán nekem egy 20 év alatti lánnyal kellene összejönnöm. Csak mert egyretöbb ilyen "felállásról" hallok, hogy a lány a 20-as évei elején jár, a férfi meg túl van a 30-on.
2010. máj. 25. 19:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy! Miért kérdezel ilyeneket? Nincs önbizalmad? Gyakorlatilag 12-100évesig bárkivel összejöhetsz:)
2010. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok bolond

2. Mi a f@sz közöd van hozzá, hogy mit kérdezek meg ezen az oldalon?

2010. máj. 26. 07:52
 33/36 anonim ***** válasza:

tegnap 19:57

Ja elég sármosra tudják retusálni...de attól még öreg és, ha levetkőzik nem a legszexibb látvány.

2010. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"de attól még öreg és, ha levetkőzik nem a legszexibb látvány."


Ezt,Te honnan tudod?:D

2010. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Jah, úgy írta mintha a múlt héten ajánlotta volna fel magát neki Clooney de ő fujjolva visszautasította volna.

:DDD


Amúgy pasim is G.C.-vel egy korú kb. és komolyan mondom, hogy szexi.

Nem azt mondom, hogy gyönyörűséges de szexi és jól néz ki.


Számomra ellensúlyozza az ilyen kis dolgokat az, hogy sokkal szexibb, férfiasabb az arca (nem ráncos bazzeg:P) illetve van kisugárzása. Valahogy sokkal jobban beindít, mint a "tökéletes testű feszes bőrű" velem egykorú tucatsrácok.


Azért egy 40es,50es pasi még nem 70, hogy olyan ráncos meg nemszexi bőre legyen.


Mondjuk hozzá kell tennem, hogy én valahogy mindig olyanokkal voltam akik letagadhattak volna jópár évet és kb. olyan se... akarom mondani, hátsójuk van most is, mint egy 20évesnek.

2010. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet szexi egy idősebb férfi.

Nézzétek csak meg Jimmy Page képeit (nem a mostaniakat! :D) 40-es évejiben is fiatalnak tünt. :)

2010. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!