Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20+ éves lányok jobb szereti...

A 20+ éves lányok jobb szeretik a 30-40 év közötti fárfiakat? Labdába rúghatok 22 évesen egy korombeli lánynál?

Figyelt kérdés
Talán nekem egy 20 év alatti lánnyal kellene összejönnöm. Csak mert egyretöbb ilyen "felállásról" hallok, hogy a lány a 20-as évei elején jár, a férfi meg túl van a 30-on.
2010. máj. 25. 19:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves lány vagyok és én max 25 éves srácok érdekelnek. Számomra az idősebbek már túl idősek. Viszont ismerek olyat aki annyi idős mint én és 40 alá nem adja.
2010. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
31%
Én 20 éves vagyok, párom 35... Lassan 3,5éve vagyunk együtt, és azért mert nagyon szeretjük egymást. Én még a szüleimmel élek, de mellette dolgozom. Nekünk is van autónk, neki is. DE!!!! Nem ezért vagyok vele! Ezt főleg 19:39nek mondom. Az a te véleményed, de én ezek szerint kivétel vagyok:) Tényleg nem érdekből vagyok vele, hanem, mert NAGYON SZERETEM!!!
2010. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
47%
En mindenkepp.35-40 plusz.{27N}Mellesleg ferjem 44.7 ev hazassag es semmink sem volt ugy kezdtuk,ezt csak annak mondom aki szerint anyagi okokbol tortenik az ilyen.Meg aztan majd rajossz mikor 50 evesek lesztek.A ferjed meg mindig egy bika lesz te meg egy szottyadt venasszony.[bocs de igy van}En nem akarom,hogy megcsaljanak,de meg a lehetoseg sem hogy mas nokrol abrandozna mellettem.Szoval valszinu,hogy nalam ez a fo indok,aztan meg egy 100% paros vagyunk.
2010. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%
24 éves vagyok, a férjem 27. Volt már olyan arátom, aki kilenc évvel idősebb volt nálam, de nem jött be. Számomra sok a kilenc év.
2010. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem az számít, hogy a pasi hány éves (persze azért nem a 20, 60 párosításra gondolok). Én 22 éves vagyok, volt olyan pasi, aki 36, és tetszett, de volt olyan, hogy 21 és Ő is tetszett. Szóval nem a koron van a hangsúly.
2010. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig azt mondtam, "valami baj van ezekkel, csajjal is meg a pasival is" aztán nekem (25/F) is lett egy 8 évvel fiatalabb barátnőm. És mindketten ketyósak vagyunk, nekem szerelmi bánatom van az ex-em miatt neki meg azért mert nem vagyok belé szerelmes... A korom beli lányok nagyon öregesek:-)
2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem így van, az én baráti köröm kifejezetten helyteleníti az ilyen nagy korkülönbséget, és nekem se kéne soha ilyen. Én egyidős vagyok a párommal, és ez így szép és jó. Majd az lesz a szép, amikor ketten, önerőből fogunk megteremteni egy közös házat, szép életet.

Egyébként szerintem ezek a lányok abba nem gondolnak bele, hogy persze, egy 40 éves pasi még kifejezetten jól tarthatja magát ugyan, de ha eltelik 10 év, akkor mi lesz? a csaj lesz 30 éves (tök fiatal) a pasi meg 50, és az sem biztos, hogy nem lesz beteg, nem ereszt pocakot vagy nem csődöl be a műszere. Arról nem is beszélve, hogy egy 50 körüli férfinek, akármilyen fitt is, a bőre öreg.

2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
32%

, "akármilyen fitt is, a bőre öreg."


És akkor mi van?:XD Nézd meg G.Clooneyt... 49 éves és még mindig sármos!

2010. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én sokkal esztétikusabbnak tartom a feszes, fiatal bőrt. Dehát kinek mi tetszik.
2010. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

Szia


Én most leszek 21. Nekem valóban csak a 30 feletti pasik jönnek be, mert jobban illenek hozzám. Komolyabbak, nem olyan gyerekesek már és a szex is jobb velük. Jobban értenek a nőkhöz szerintem :)

De én azt tapasztalom, hogy a korombeli lányok inkább a fiatalabb, huszonéves fiúkat szeretik. Legalábbis én állandóan azt hallom, hogy "jaj ő már olyan öreg..." pedig szerintem kb. 30nál kezdődik egy pasi.

+ a legtöbb fiatal lány nem valami komoly és érett, szóval elég nagy esélyed van náluk.


Egyébként én sem úgy állok hozzá, hogy ha valaki 30 alatt van akkor rá sem nézek. Ha meg tud győzni, hogy ő a korához képest érett akkor rendben van. Találkoztam már pár 21-22 éves sráccal akik egyszinten voltak a 30-35 körüliekkel. Nem lehetetlen :)


Olyan lányt keress, aki bohókásabb és nem annyira irányító típus. Talán ő még nem annyira határozott, vele még jól ki fogsz jönni. Persze van olyan is, aki (személyiségétől függetlenül) a fiatalokra bukik.


Keresgélj, biztos találsz valakit.

2010. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!