Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek! Elhagynátok a felesége...

Férjek! Elhagynátok a feleségeteket ha egy súlyos betegség/baleset miatt el kellett volna távolítani a méhét és a petefészkeit?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 19:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy egyedül élek, és házasodni csak a családért vagyok hajlandó. Azért nem, hogy legyen valaki mellettem.


A családhoz meg hozzátartozik a gyerek (nekem).


Akik itt írták a láb meg kézlevágást azokat nem értem. Mármint attól még simán lehet teljesértékű család (vagyis apuka anyuka és gyerekek). Bár a kérdésből nem derült ki, hogy későbbi gyerekvállalás miatt vagy csak úgy amúgy hagynám e el a feleségemet.


Aki pedig azt kérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha kiderülne, hogy steril vagyok... Ha tudnám már most, akkor kizárt, hogy megházasodjak. Minek, ha család nem lesz belőle? Ha később derül ki, és a feleségemnek is ugyanolyan elképzelései vannak a családról, mint nekem (márpedig ez így lenne normális, ezért kötnénk ugye össze az életünket), akkor pedig menjen, éljen teljes értékű életet, saját gyerekekkel. Mégis csak ez az egyik legfontosabb dolog az életben. Mit gondolsz, majd végignézném, ahogy szenvedve él mellettem, mert nekem nem működik rendesen a szerszám?

2017. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Tenagyonhülye, az, hogy steril vagy, messze nem azonos a szerszámod működésképtelenségével. Az az agyad...
2017. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kis személyeskedő. Olvasás és szövegértelmezés. Ha nem megy, segítek:


"nem működik RENDESEN a szerszám"


érted a különbséget? Segítek megint: Nem látja el a feladatát. Talán már érted a személyeskedő buciddal. Ha nem megy, akkor ne is erőltesd...

2017. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem, semmiképp. Nem ezen múlik a szeretet...
2017. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Utolsó! Ha steril lennél, akkor is lehetne gyereked, ha olyan nőt vennél el, akinek van vagy örökbe fogadhatnátok egyet. Nem csak a gyerek miatt kell a feleséget szeretni.

Egyébként ismerek olyan félkezű asszonyt, akinek van férje, gyerekei és unokái, pedig úgy született. Sőt díjat nyert egy hímzett terítővel. Genetikailag pedig megvolt rá az esély, hogy az unokák is úgy születnek, mivel egy rokona is félkezű volt. De készítettek tesztet, amikor a menyei várandósak voltak a kicsikkel.

Egy gyereket lehet szeretni akkor is, ha nem a vér szerinti gyereked. Egyszer egy tanárom mondta, hogy a gyerekeknek csak a 30%-át neveli a nemző apjuk.

2017. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
nem hagytam el, más nem kéne, szeretem.
2017. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%
TERMÉSZETESEN nem.
2017. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
97%
#11 Annyira látszik, hogy nem élsz házasságban ... :))))))))
2017. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
Mi van? Szeretet nincsen benned iránta? Úgy gondolod,hogy vettél egy szülőgépet,ami már elromlott!?Szégyen az is,hogy ide írogatsz!
2017. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
97%
Aki csak ezért elhagy vkit az nem is szereti a párját. Szóval az ilyen jobb is ha lelép. A másik így találhat olyat aki megbecsüli.
2017. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!