Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek a sógora büntetet...

Ha valakinek a sógora büntetett előéletű attól ő még lehet normális ember?

Figyelt kérdés
Bekerülnél ilyen családba?
2017. szept. 17. 08:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A sógor nem is vérszerinti rokon, de egyébként ha az lenne sem befolyásolná, hogy a rokonait hogyan ítélem meg, lehetnek teljesen jó emberek is.
2017. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Attól ő még persze, hogy lehet normális ember. Semmi köze a sógorához. Hogy ki lesz valakinek a sógora, arról nem ő, hanem a testvére tehet, aki azt az embert választja.


De egyébként lehetőleg nem kerülnék be ilyen családba...

2017. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nagymamám a legjobb ember akit ismerek! Aztán mikor lakást vett, volt valami probléma az előző lakók miatt, volt valami papír-hamisítási ügyük, zűrösek voltak, és valahogy kiforgatták úgy a helyzetet, hogy rákenték a nagymamámra, végül ő lett büntetve.

Számomra ez nem számítana. Normális keretek között.

2017. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne? Én is büntetett előéletű vagyok vagyok, egy autós balesetem volt, fiatal voltam. Már lejárt.
2017. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nem mindegy, mit követett el. Közúti balesetet okozott, vagy netán megerőszakolt valakit? Vagy rabolt? Nagyon nem mindegy.
2017. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
91%
A sógorom a párom/férjem testvére... arról a férjem nem tehetne ha a testvére elkövet valamit. Nyilván sok minden nevelés kérdése, de p. apumnak 3 testvére van, apummal együtt 3an teljesen jól élnek, mi jó móduak vagyunk, egyik testvére alkoholista, mi támogatjuk őket. Attól apum és a másik két testvér jó ember. Szerintem hülyeség ez alapján választani.
2017. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
megerőszakolt valakit és megölte
2017. szept. 17. 09:11
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

A párom testvére nem egyszer ült már. Konkrétan ő a sógorom, és a kérdést nem is értem, hogy a család többi tagjának ehhez mi köze.


Négyen vannak testvérek, három teljesen normális életet él, mindnek van családja, dolgoznak becsülettel, egyik vállalkozó, másik Ausztriában él már évek óta, csak ez az egy testvér keveredik mindig valamibe.

2017. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem azért nem akarnék bekerülni a családba, mert a többiek nem lehetnek normális emberek, hanem azért, mert ettől az illetőtől félnék. És mindenféle családi események vannak az életben, ahol nem lehetne elkerülni őt.
2017. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
94%
Akkor gondolom börtönben van, a párod nem tehet erről.
2017. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!