Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elköltözzek?...

Mit csináljak? Elköltözzek? Vagy kergessem el otthonról? 15/L

Figyelt kérdés
A nevelő apámbelémszeretett, és anyám megtudta, de én igy nem birok tovább otthon lakni. Anya nem engedi, h. koleszos legyek... de nem tudok mit csinálni.... segítsete!
2010. máj. 27. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Na szép kis nevelőapuka? Te figyelj már és te nem hívtad fel a figyelmét véletlen, mert csak úgy nem szeret bele egy nevelőapuka a nevelt lányába!
2010. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


A család többi tagjai nem jöhetnek szóba? Mondjuk, mint segítség vagy ellekási lehetőség? Végső esetben rendőrségi feljelentés szexuális zaklatásért...


Üdv!

2010. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mond meg Anyukádnak, hogy mi is a helyzet. Mond el neki részletesen, őszintén. Fogjatok össze és dobjátok ki a nevelőapádat.
2010. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek, valószínüleg rendeződik minden. Kibékültek anyáék, és már a n.a. nem azt érzi, csak anya szerint érzelmileg gyerek...
2010. jún. 3. 11:54
 15/15 A kérdező kommentje:
nem, dehogy! apaként szerettem, soha nem volt apám, és bíztam benne
2010. jún. 4. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!