Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a keresztlá...

Hogyan viselkedjek a keresztlányaival?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Friss párkapcsolatomban a párom szeretné, hogy találkozzak a két keresztlányával. (1,5 és 5 évesek) Rettentően félek ettől, mert nálunk a családban sehol sincs kisgyerek, fogalmam sincs, hogy mit kellene velük csinálnom, vagy mondanom nekik. Mármint ez nem olyan, mint a szüleivel, hogy odamegyek, hogy csókolom xy vagyok. Nyilván a kicsikkel nem foghatok kezet... tényleg analfabéta vagyok a gyerekekkel kapcsolatban, de tudom, hogy neki ez fontos mert imádja őket. Segítsetek :(

Én 18/l párom 23/f



2017. szept. 21. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9es válasz 😂😂cuki mukizàs ez kész..
2017. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Pont most találkoztam egy 5 évessel, még sosem láttam, de amilyen dumákat levágott.. Ö kérdezgetett engem, nem nekem kellett lekötnöm a figyelmét. Hátha a gyerekek is ilyenek lesznek, érdeklödj utána. Egyébként kicsit korainak érzem, friss kapcsolatban miért kell találkoznod már a keresztlányokkal is? Na mindegy, tényleg kérdezd az ovirol, esetleg a sulirol, várja-e már, kik a barátai, mit szeret játszani otthon, meg is mutathatná. Esetleg ha közvetlen már az elején, akkor bemutatkozásnál kérdezd meg, hogy megölelheted-e. Vagy inkább a végén, bucsuzáskor.
2017. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 horvathagota válasza:
Szerintem vedd őket komolyan. Mármint emberszámba :) Az 5 évessel már jól lehet társalogni. Ha azokról beszélteted, amiket szeret, akkor már jó vagy :) Kérdezd, és hallgasd őszinte érdeklődéssel amikor mesél.
2017. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!