Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Apám megcsalja anyámat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám megcsalja anyámat?

Figyelt kérdés

Láttam amint apa egy nővel írogat. Tudom nem kellett volna beleavatkoznom de megnéztem hogy mit ír és a nő ilyeneket írt " a feleséged nem tudja meg hogy írogatsz? "

Mit csináljak? Jó lehet hogy nem csalja meg de akkor se írjon már egy házas ember más nőnek ilyesmiket.. mit csináljak, mondjam el anyának?



2017. aug. 10. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én nem avatkoznék bele ebbe, mert nem értem annyira az életüket és nem tudom nem e valami még rosszabb lesz ettől.
2017. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha én lennék anyukád helyzetében, akkor tudni akarnám, hogy átb...sz a férjem.

Nem értek egyet #1el, ha apukád megcsalja anyukádat akkor ennél rosszabb már úgysem lehet a helyzet; neked azzal a tudattal kell élned, hogy tudsz a dologról, így részt veszel ebben az egész hazugságban, apád sem boldog, ha félrejár, anyukádat pedig hülyének nézik.

Bár még mielőtt megmondod anyukádnak (ha megmondod egyáltalán) szerintem szerezz még bizonyítékot, pl fényképezd le a beszélgetésüket, hátha később kitörölné apukád.

2017. aug. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Apáddal beszélj ne anyáddal. Leülsz vele és elmondod neki amit tudsz. Vagy ő mondja el anyádnak vagy te mondod el, válasszon.
2017. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

" a feleséged nem tudja meg hogy írogatsz? "

Ennyiből jön le, hogy megcsalás van???

Azért ez nem semmi kombinálás.

2017. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
lehet hogy flörtöl vele három üzenet erejéig aztán kész. Apukáddal beszéld meg inkább, ha csak pár dicsérős üzenet vagy egy kis flört, akkor kár anyukádat ezzel túráztatni. Azért az még nem megcsalás
2017. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
#2 ok, hogy tudni akarnád, de nem a gyerekednek kell ezt intézni szerintem. meg bizonyítékokat gyűjteni az apja ellen. pláne, hogy lövése sincs milyen az érzelmi, szexuális életük, mi a kapcsolatuk története.
2017. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!