Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megcsalja anyámat, mit...

Apám megcsalja anyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Faterom gyanús volt hogy olyan sokat messengerezett és belenéztem a telójába. Innen kiderült hogy egy nővel aki nem édesanyám, tartja a kapcsolatot 9 hónapja, először csak beszélgettek, stb. Utánna pettingeltek a kocsiban (remélem nem faterom kocsijában, mert többet be nem ülök oda az biztos), de nem szexeltek. Szembeszomszéd a nő, és néha nézik egymást a teraszról mint kiderült. De a nő az elmúlt időben nem ír vissza neki, és nem akar találkozni vele. Viszont van egy másik is, akivel hamarosan találkozik. Mit tegyek? Nem akarom szétszakítani a családot, de nem nézhetem tétleül hogy apám arra hivatkozva hogy spanjaival lóg, elmegy ezzel a nővel. Azon is gondolkoztam hogy átmegyek és megverem a nőt. Mit tegyek?

2017. szept. 23. 16:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
A 16os válaszon nagyon gondolkodj el, te full tökéletes. Ja és kettős mércéd van, gondoltam szólok.
2017. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%

"Inkabb valjanak el?"


Inkább elmentem volna dolgozni, mintsem hagyjam, hogy az anyámat hülyére veszi, porig alázza az apám. Aki inkább a kényelmes kis életet választja az anyja helyett az egy romlott "ember".

2017. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
64%

Nem a kerdezö dolga , utolsó válaszoló, h az anyját megmentse , h felvilágositsa, és beálljon a csaladfenntartó szerepébe.

" inkabb dolgoztam volna" mondod , tényleg ? Naiv kirohanásaid alapján 16 nál több nem lehetsz es fogalmad sincs mi a munka

2017. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem verd meg mind a két csajt vagy csinálj egy éjjeli rablásos támadást. Megérdemlik majd, máskor meggondolják hogy házas pasival kezdjenek-e ki.
2017. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
11, se nekünk, se a kérdezőnek fogalmunk nincs arról, milyen a kapcsolat a szülők közt valójában. Simán lehet, hogy anyuval évek óta nem szexel apu, mindkettőnek jó így, anyu beleegyezésével félrejár... Nem egy ilyen van.
2017. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#11, #13 (stb) attól, hogy ti mindent fekete-fehér, igen-nem, jó-rossz kontextusban láttok, a világ még színes. Szerencsére... ez a fajta gondolkodás elmegy mondjuk 16 éves kor előtt, utána viszont már azt mutatja, hogy az illető rest (vagy képtelen) az önálló gondolkodásra, mérlegelésre, ítélet-alkotásra.


Kérdező, ha jót akarsz a szüleidnek és önmagadnak is, akkor felnőttek problémáihoz ne durcás kisgyerekként állj hozzá - mint az előbb említettek - hanem értelmes felnőtt módjára.

2017. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább legyen a szomorú igazság, mintsem a boldog hazugság. És nem, anyámmal sosem beszélt hogy félrelép. Csak simán kapuzárási pánikja van, és ki akarja élni magát. Amivel anniy baj nem is lenne, csak a női miatt hanyagolja a családot.
2017. szept. 24. 13:37
 28/31 A kérdező kommentje:
Ha szétválik a család, és el kell költözni ez van. Nem az hibám, kezdjük ott hogy nem kellett volna megcsalnia anyámat.
2017. szept. 24. 14:11
 29/31 anonim ***** válasza:
"Szerintem inkább legyen a szomorú igazság, mintsem a boldog hazugság. " - kérdező, szerinted. Csakhogy ugye te itt egy mellékszereplő vagy...
2017. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én K.O.-ra ütöttem anyám volt pasiját... Igaz csak 18 voltam. De ha nincsenek ott haverjaim. Nem tudom most itt írnák e. Ők fogtak le. Sokat nem értem vele mert utána megint ki kelett ütni. Akkor már azt hittem a mentő viszi el. De így utólag bele gondolva nem volt értelme mert mindenhol nem lehetek ott. Itt meg nem is pasiról van szó. Ezzel a dologgal szerintem gyerekként nem tudsz mit csinálni, ezt nem a te dolgod helyre állítani. Tudom, hogy neked rossz meg gondolom anyukádnak is. Hidd el, hogy ezt akárhogy akarod. Nem tudod meg változtatni. Esetleg ha normálisan elmondod apukádnak, hogy ez neked milyen rossz így.ha gondolod írj üzenetet hátha eszembe jut valami.
2017. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!