Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tehetnék ilyenkor?...

Most mit tehetnék ilyenkor? Várjam meg hogy lehiggadjon? Hogyan kéne viselkednem amikor találkozunk?

Figyelt kérdés

Páromnak most kb5napja halt meg 1 közeli hozzátartozója, és azóta zaklatott, főleg hogy otthon is problémák vannak a temetéssel és az örökséggel kapcsolatban.

Szóval az utóbbi időben a párom eléggé rosszkedvű, lehangolt, szomorú... gondterhelt.

Ma találkoztam vele, kiutaztam az ő sulijához, így volt megbeszélve.

De olyan kedvetlen volt. Én kérdeztem, hogy mi baja... erre elmesélte hogy az anyja küldött neki sms-t hogy megint gáz van otthon náluk...

Ezzel nem is lett volna baj, csak hogy ma reggel kivételesen én hívtam barátomat, hogy beszélgessünk telon, de Ő ma engem nem keresett...

És rosszul esett.

Szóval kedvetlen volt, és én ma folyton kérdeztem, hogy miaz velem van baja? Erre mondja, hogy "nagyon jól tudod, hogy mibajom, otthoni. Ha veled lenne baj vagy velünk, akkor tudod megmondanám."

Én eg nemigazán hittem el, hogy nem velem van a baja. Ere azt mondta, hogy "Én velünk kapcsolatban nem érzek bajt, szerintem velünk minden ok, és nemhiszem hogy csak én emelhetem fel a h*lye telefont, hogy keresselek. Néha te is megtehetnéd... Amugy nem akarlak megbántani, de a kapcsolatunkon kivül nekemis van otthoni életem is, el is mondom. Neharagudj, de nem mindig körülötted forog a világ, hogy azthidd, hogy veled van baj"

Csak nem hagytam a kérdéssel... erre felállt aztmondta: "najó, ez igy nemjó...majd eldöntöd hogy akarsz-e hnap látni... Én tegnap elmondtam neked, hogy engem mibánt, az hogy folyton bajt keresel köztünk, és belém akarod beszélni, hogy haragszom rád, pedig nem. na szia" És elment. Azóta ma nem kerestük egymást.

Mert amióta meghalt a nagyija nem is közeledik úgy annyira felém, meg kedvetlen... én meg nemtudom hogy ilyenkor mivan. MiBAJA?

De most ennyire bántja az otthoni dolog?


2010. máj. 28. 19:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hosszú válaszodat, és egyáltalán mindenkiét:)

Oké... én szivesen találkozom vele holnap, de nem tudom, hogy ha ilyen szomorú akkor van-e értelme... vagy hogy vajon neki lenne-e kedve.

Ugy összevagyok zavardova, komolyan már félek:S hogy elrontok valamit kettönkkel kapcsolatban:(

2010. máj. 28. 20:31
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

keresd meg holnap

mond el neki,hogy sanálod

szereted és ezért aggódtál,hogy veled van baja

de már érted hogy nem

szeretnél segíteni neki és egyáltaláne nem gondolod,hogy minden csak rólad szól


de csak akkor, ha valóban el is hiszed amiket leírtam és őszintén tudsz vele azonosulni

lépj egyet hátra, most ő legyen az első


öleld meg és halggas

ha nem mond semmit, akkor ne faggasd

semmi baja veled, de most egy kicsit neked kell magad elé engedni őt

meghálája magát hidd el

2010. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Te komolyan nem vágod hogy mi a baja? Vagy mi van veled? Empátia nulla az látszik. Más haláláról is csak a jóléted jut eszedbe? Igazad van a barátodnak az egóddal. Találkozni csak úgy lehet hogy minden tökéletes és ő szórakoztat te képtelen lennél neki támaszt nyújtani?

Mit nem értesz? Neki problémája van otthon, te nyaggatod még pluszba és ezt ő nem bírja. Nem látod hogy a baj veled van? Hisztis kislány vagy.

2010. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ne haragudj?Ennyire segghülye nem lehet valaki...meghalt a mamája az a baja
2010. máj. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!