Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétszer elhagytam, el akartam...

Candy doll kérdése:

Kétszer elhagytam, el akartam válni de visszakönyörögte magát. Van valaki aki a tud nekem tanácsot adni hogy mitévő legyek? Vagy van-e valaki olyan aki esetleg ilyen helyzetben volt? Hogyan jutott ki belőle?

Figyelt kérdés
19 éve vagyunk házasok a férjemmel, van három gyermekünk mind a három tinédzser. A 19 év alatt nagyon sok gondunk meg problémánk volt de megpróbáltunk mindent helyre hozni. Kétszer elhagytam, el akartam válni de visszakönyörögte magát. Ideig óráig jó volt de vissza estünk ugyan oda ami végett el mentünk.Sírt mindent megigért és azzal fenyegetőzött hogy öngyilkos lesz ezért visszajöttünk hozzá.Nem tudom hogy mit tegyek, hogyan mondjam meg neki hogy nem szeretem és el akarok válni. Én is és a gyerekek is nagyon félünk a férjemtől mert nagyon erőszakos ember, nem ver minket de ordítozik ránk erőlteti az akaratát lelkileg terrorizál minket. Nekem jelenleg van egy kapcsolatom és az új barátom szeretné ha hozzá költöznénk szereti a gyerekeket is jól kijönnek, csak nagyon félek mert a férjem aztmondta hogy ha megtudja hogy van valaki más akkor megöli. A kapcsolatot számtalanszor próbáltuk már rendbe hozni de mindig azt mondja hogy én vagyok a hibás és én nem vagyok család építő. Én már csak úgy szeretem őt mint a gyerekeim apját, nem szerelemmel és ezt hiába tudatom vele mindig azt mondja hogy ezen még lehet változtatni csak akarni kell. Sokszor vagyok depressziós sokat sírok, és már az öngyilkosság is eszembe jutott. Ha elköltöznénk mindenki ellenünk fordulna mert mindeninek a szemében én lennék a rossz. Gondoltam hogy pszichológushoz fordulok de a férjem azt mondta hogy oda csak a hülyék járnak.

2017. okt. 10. 08:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves 20.!


A fröcsögésedet/kommentjeidet olvasgatva felmerült egy kérdés bennem.

Te is a bántalmazó fél vagy a kapcsolataidban?

2017. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!