Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar ahogy anyukám...

Nagyon zavar ahogy anyukám öltözködik, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Azzal van a baj, hogy a hétköznapokban olyan ruhákat hord amik nem az ő korosztályának vannak és túl sokat mutatnak belőle mint pl. miniszoknya, harisnya, magassarkú stb.

Tudom, hogy ebbe nem kéne beleszólnom, de már igazán észrevehetné, hogy nem 20 éves.


2017. okt. 13. 13:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%
Ez sokkal inkább testalkat, mint kor kérdése. Ha anyudnak szép vékony lába van, akkor hordja nyugodtan!
2017. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
97%
Én a leírásban magában semmi gázat nem látok, hacsak ezeket a dolgokat nem ízléstelenül hordja (pl. segget nem takaró mini, szaggatott neccharisnyával meg csótányroppantóval). Sztem inkább legyen ilyen egy 40es nő, mint vmi 60éves matektanárnő stílus, poshatag színű alaktalan kosztümökben, ortopéd cipőben, túlcsicsázott 2 számmal nagyobb tunikában, nyakig felgombolt fosszínű "blúzban", alaktalan vádliközépig érő, de mellig felhúzott szoknyákban.
2017. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
96%
Egy negyvenes nő is hordhat miniszoknyát és magassarkút, ha ízléses. Ha túl sokat mutat, és ízléstelen, akkor egy hamvas 18 évesnek sem kellene viselnie. Anyukád csinosan kihívó vagy tramplin? Nem mindegy. Utóbbi esetben, majd ha kinevetik a háta mögött, vagy meghall egy-két epés beszólást, talán elgondolkozik azon, hogy már nem tinilány. Ha meg nem, akkor magát járatja le.
2017. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
34%
Ebbe tök butaság beleszólnod. Ha pl. elvált, akkor ezzel az öltözködéssel tudja legegyszerűbben kommunikálni azt, hogy férfiak nyugodtan közeledhettek. 40 éves független nő meg miért ne szórakozzon?
2017. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 mikeXxX válasza:
64%
Gondolom azért teszi mert szeret csinos lenni vagy szabad és ismerkedne ebben ne gátold szerintem bár látnék hasonló nőt tuti kikezdenék vele 😊 ! 38f
2017. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy van élettársa, úgyhogy nem másoknak akar tetszeni. Azt kéne észrevennie, hogy úgy néz ki ezekben mint aki árulja magát csak ezt nem akartam így leírni :/
2017. okt. 13. 14:30
 17/39 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem itt nem a korral lehet alapvetően a probléma. Egy 40 éves nő nyugodtan felvehet miniszoknyát is, magas sarkút meg aztán pláne. De például épp a minap láttam a postán, várakozás közben egy csajt, aki olyan harmincas lehetett, viszont kétszer olyan széles, mint én. Pedig én sem vagyok kevés, nekem is lenne mit leadni, én férfiként vagyok most 180 cm és olyan 90 kg durván. Na, rajta egészen komikusan mutatott a szűk miniszoknya és a tűsarkú cipő.


32/F

2017. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
66%

Semmi kozod az anyad oltozkodesehez. Tanacsot adhatsz, hogy pl anyu, ez szerintem tok jol allna nekes, vagy en a helyesben ehhez inkabb amazt vennem fel. De nem igazan ertelek amugy.

En tokre orulok, hogy fiatalos anyukam van, most vettunk egyforma miki egeres pizsamat magunknak:D

A pofam leszakadt, amikor elmentem gimiben vele a szuloire es meglattam az tobbiek anyjat... ugy neztek ki, mint mamam. Dauerolt haj, foguk kirohadva, szinte otthonkaban... nem gondoltam volna, hogy igy fognak kinezni. Csak anyukam nezett ki normalisan, fiatalosan meg meg 1-2 anyuka a 30 kozul. Pedig nem fiatalon szult, (vagyis manapsag annak szamitana, de abban az idoben nem) 28 eves volt. Iden erettsegiztem, szoval en se vagyok oreg, most kezdtem az egyetemet. De tenyleg szornyu elmeny volt, nagyon meglepodtem. Azert egy 40-45 eves no meg fiatal, nem kene igy lepusztulnia a tobbsegnek.

2017. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%

Mi a gond ezzel? Én kifejezetten örülök neki, hogy anyukám csinosan öltözködik. Büszke vagyok rá, hogy szép fiatalos anyukám van (ő már 50 éves). Nem tudom miért lenne jobb, ha egy begubózott, megsavanyodott, eltunyult, igénytelen anyókává változna.

És oké, hogy van anyádnak élettársa, de ha macinaciban járna, kócosan, slamposan, akkor lehet már nem sokáig lenne.

2017. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
94%
A harisnyában meg a magassarkúval semmi baj szerintem. A miniszoknya ha nagyon rövid az egy fiatalabb lányon is ízléstelen.
2017. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!