Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar ahogy anyukám...

Nagyon zavar ahogy anyukám öltözködik, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Azzal van a baj, hogy a hétköznapokban olyan ruhákat hord amik nem az ő korosztályának vannak és túl sokat mutatnak belőle mint pl. miniszoknya, harisnya, magassarkú stb.

Tudom, hogy ebbe nem kéne beleszólnom, de már igazán észrevehetné, hogy nem 20 éves.


2017. okt. 13. 13:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki, hogy így öltözködik. Gondolom a gondolkodása sem olyan régimódi, mint sokaknak ennyi idősen. Ha szakadtan és régimódian öltözkökne, akkor azért tennéd fel a kérdést.
2017. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
57%
Én a helyedben büszke lennék a csinos, divatos anyukámra. Ha ízléstelenül öltözne, a társa már biztosan szóvá tette volna. Én sokkal idősebb vagyok, de még most sem ástam el magam és a jövőben sincs szándékomban.
2017. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
16%
A harisnya szerintem nem gáz. A magassarkút nagyon nem egészséges rendszeresen hordani. Ha nem mindig ilyenben jár, akkor rendben van. A mini szoknya viszont minden korosztálynak ízléstelen szerintem. 2 nyugati országban éltem már és most egy északiban. Egyikben sem volt divat a miniszoknya. Külföldi édesapám is mondott egy jelzőt, mikor Budapesten jártunk, hogy milyen a magyar nők közül igen sok. Legalábbis ő ennek nézte őket. Egyébként nincs vele egyedül. A miniszoknya egy olcsó nőszemély képét festi elé, akinek nincs vagy alig van tartása. Jól mondta valaki, hogy felkínálja magát. Elég taszító ez bizonyos embereknek, köztük pl. nekem is. Nem muszáj öreglányos otthonkában járni. Van ízléses, divatos, csinos átmenet ez és a miniszoknya között. Anyukám is szoknyában jár és sokan megdícsérik milyen szép, elegáns. De ő nem olyan szoknyában jár, amiből kinn a fél feneke. Térd fölöttiből is lehet szép nem minit kapni. Amelyik nő nagyon kipakolja amilye van, az ne csodákozzon, ha neadjisten megerőszakolják vagy meg akarják. Azon se lepődjön meg, ha nem sikerül hosszabb távú párkapcsolatot kialakítania. A könnyű préda max futókalandnak jó.
2017. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
62%

Van benne valami,amit leirtál.


A TV.-ben is komoly müsort vezetõ müsorvezetõk is mell kidobva, mini szoknyában, ezt a nyugati TV.-bzen nem lehet látni.

2017. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
76%
"Amelyik nő nagyon kipakolja amilye van, az ne csodákozzon, ha neadjisten megerőszakolják vagy meg akarják. Azon se lepődjön meg, ha nem sikerül hosszabb távú párkapcsolatot kialakítania. A könnyű préda max futókalandnak jó." Engem ősszel támadtak meg, kabát volt rajtam...
2017. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
74%
Azért tisztázni kéne, kinek mi a miniszoknya. A térd felett 10 cm-re végződő vagy a segget alig takaró. Az utóbbi mindenkinél ízléstelen 10 éves kor felett.
2017. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
86%

Miniszoknyának azt hívják, amiből kilátszik a térd. Ezen belül aztán mindenféle variáció lehet.

Ezen a besavanyodott vénlányos fejtegetésen jót röhögtem, különösen a női tartással meg a pártalálással kapcsolatos okfejtésen.:D Merem remélni, hogy a kommentelő és tisztelt szülei a strandon kizárólag XIX. századi fürdőöltözékben jelennek meg. Ami pedig a nemi erőszakot illeti: ha egy szál neccharisnyában megyek végig az utcán, akkor sem áll jogában senkinek molesztálni, semmiféle felmentést nem ad az elkövetőnek, sem bűnrészességet az áldozatnak a megtámadott öltözéke. 2017-ben illene már eljutni erre az értelmi szintre.

2017. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Nem számít a kor. Matektanárnőm 43 éves mégis hord miniszoknyát,harisnyát,magssarkút. És igenis jól áll neki.

Nehogy már megtiltsd anyukádnak,h magassarkút vegyen fel vagy miniszoknyát hordjon.

Mit szólnál,ha neked az öltözködésedbe szólnának bele?!

2017. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező anyukája csinosabb, mint a kérdező, ezért zavarja. Ha nem ilyen "kint van a feneke belőle" mini - ami 20 évesnél is gáz - el nem tudom képzelni, hogy mi a probléma vele, ha valakinek csinos és fiatalos az anyukája.
2017. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!