Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar ahogy anyukám...

Nagyon zavar ahogy anyukám öltözködik, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Azzal van a baj, hogy a hétköznapokban olyan ruhákat hord amik nem az ő korosztályának vannak és túl sokat mutatnak belőle mint pl. miniszoknya, harisnya, magassarkú stb.

Tudom, hogy ebbe nem kéne beleszólnom, de már igazán észrevehetné, hogy nem 20 éves.


2017. okt. 13. 13:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk tényleg azt kommunikálja vele,hogy árulja magát (na azért nem azt hogy k..., csak azt, hogy benne van könnyedebb kapcsolatban is). Honnan tudod, hogy nem akar mással is szórakozni vagy akárcsak másoknak is nagyon tetszeni? Elvált nőknek nem egyszerű az életük, a velük összejövő jellemzően szintén elvált, gyerekes férfiaknak jellemzően már nincsenek hosszabb távú terveik, elvannak egy ideig egy nővel (ami lehet pár hónap, pár év, vagy akár még több is), aztán továbblépnek. Anyád lehet hogy élettársa felé is akarja tudatosítani, hogy ő még versenyképes nő, élettársa ha nem becsüli akkor simán talál mást is, mert láthatja hogy megnézik mindenütt a férfiak.
2017. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
79%

Legyél szíves, linkelj már be pár cuccost, hogy vágjuk, kb. milyen ruhadarabokról van szó.

Amit eddig leírtál, simán lehet egy alapvető business ruhatár része is, az meg minden, csak nem k rvás.

Az meg, hogy milyen ruhát hord, nem feltétlenül a külvilágnak szól. Engem pl. sosem érdekelt, hogy ki mit gondol rólam, a gardróbomban meg kb. a létező összes stílus fellelhető. Minden nap azt veszem fel, amelyikben éppen jól érzem magam, punktól az elegánsig. Szóval meglehet, hogy magának akar tetszeni és nem másoknak árulja magát.

2017. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
85%
Anyám 55 éves, és ő is hord harisnyát, magassarkút (csak azt hord, ha épp nem futni megy), és vannak rövid szoknyái is. Baromi csinos, vékony, sportos, stílusos, és mégsem öltözik úgy, hogy kiröhögjék. Nem is értem, miért ne hordhatna egy középkorú nő ilyeneket. Harisnyát és magassarkút még a nagymamám is hord :D
2017. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
83%
Csak egy pár híresség, aki idén 40: Eva Longoria, Penelope Cruz, Eva Mendes. Hát mindegyik olyan dögös, hogy csak na. Szóval ha anyud nem úgy néz ki mint Ursula a Dr.Bubóban, akkor csak nyugodtan. Te pedig legyél büszke rá :)
2017. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
81%

Anyukám 43 éves és Ő is hord harisnyát, magassarkút és kb térd feletti szoknyákat. Magas, vékony. Büszke vagyok rá nagyon. Én 17 vagyok és mivel nem látszik rajt a kora, max 35nek ha kinéz, sokan alig hiszik el, hogy a fia vagyok.

Igényes, ápolt, rendszeresen sportol. Szerintem nyugodtan hordhat minit.

2017. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
49%
51 vagyok, a húgom 45. Mindketten sportolunk, jó alakúak vagyunk, és hordunk kb. tenyérnyivel térd fölött végződő miniszoknyát, ruhát, hűvösebb időben értelemszerűen harisnyával. 17 éves korom óta hordok magassarkút, még a sportcipőimbe is tettem sarokalátétet, mert lapos talpú cipőben úgy érzem, mintha hanyattesnék, kényelmetlen a járás. Ha nem lenne mindkettőnknek családunk, minden nehézség nélkül szedhetnénk fel 30-as pasikat, akad bőven érdeklődő.:-) Eszemben sincs tokától bokáig eltakarni magam csak azért, mert "nem vagyok már húszéves", semmi okom rá, a férjemnek és a felnőtt gyerekeimnek sincs problémájuk azzal, hogy nem nagyijelmezben közlekedem, épp ellenkezőleg.:-)
2017. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
85%
Ó bakker! Van még 8 jó évem, aztán mehetek otthonkát venni... :(
2017. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
90%
Inkább egy 40-50 éves nő hordjon magassarkút, aki tud is benne járni, mint a kis 14 évesek, akik úgy járkálnak benne, mintha újszülött zsiráfok lennének...
2017. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted harisnya helyett mit kellene hordania? Tényleg kiváncsi lennék.
2017. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
68%
Egy 20 éves hogy lehet ilyen begyepesedett gondolkodású 2017-ben?
2017. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!