Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ebben az esetben elmennétek...

Ti ebben az esetben elmennétek a temetésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok a véleményekre, de nyilvàn nem ez alapján fogok dönteni.

Szóval, meghalt a nagymamám testvérének a férje. Amit tudni kell, hogy nem tartottuk velük a kapcsolatot, kb 10 éve láttuk őket legutóbb, meg az esküvőnkön ott voltak, habár én csak szűkebb körűt szerettem volna, de a szüleim ragaszkodtak, hogy legyenek meghívva. A szüleim ott lesznek, meg a nagymamám. Testvèrem közölte kapásból, hogy ő nem tud jönni, mert iskolája van, Anyu meg tőlem vàrja, hogy menjek, mert hogy legalább egyikünk legyen ott. Valahogy nem érzem úgy, hogy nekem el kéne mennem gáz vagy sem. Gondoltam küldök nekik egy szép gyászlapot.


2017. okt. 16. 09:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
20: Akkor nem mennék. Nem megy egyedül. Szóval nem számít, hogy te is mész-e.
2017. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%
Különösebb bajod nem lesz ha elmész. Teszel anyukádnak egy szívességet, örülni fog neki.
2017. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%

Én elmennék.

Nálunk is ilyen a távoli rokonság, csak esküvőkön és temetéseken találkozunk. Ennek ellenére mindenki számon van tartva.

Nekem megérne ennyit mind a családi jó viszony (még ha távoli rokonok is), mind az, hogy édesanyám kedvére tegyek.

2017. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!