Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gond ha nem akarom...

Mennyire gond ha nem akarom heti 3szor kórházba hordani édesapám?

Figyelt kérdés
Édesapám 57 éves férfi, munkája során megsérült az ujja körülbelül 3hete, azóta folyamatosan mennübk kell a kórházba heti 3alkalommal. (Lehet le kell operálni)Nekem ez nagyon fárasztó, csak busszal tudna beutazni de az hosszadalmasabb így autóval viszem be. 50 km oda vissza az út... viszont a várakozás rengeteg, volt amikor reggel 9kor indultunk, délután 3kor értünk haza. Nekem van egy majdnem 3 hónapos lányom, aki anyatejes. Eddig vittem, sétáltunk a kórház előtt de hideg volt, be kellett vigyem, ott lehetetlen pelenkázni megetetni, a közeli áruházban sikerült csupán de elég körülményes és nem kényelmes. Nem tudok vele caplatni az áruházban mindig több órát, illetve a kórházban sem szeretném vinni sok emberhez. Legutóbb anyukám vigyázott rá, fagyasztott tejet kapott addig de ez sem a legjobb megoldás bárhogyan is nézem. De szégyellem nostr közölni ennyi idő után hogy nem tudom vinni. Vasárnap is menni kell, ő közölte akkor a párom is eltudja vinni, szóval elvárás szinten megy ez, de nem baj. Hát az apám de mégsem tudja vinni mert dolgozni megy.... mit tennétek mi a megoldás? Azért az sem jó ötlet hogy elviszem haza jövök majd újból érte mert anyagilag is megterhelő.
2017. okt. 21. 02:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Erről beszéltem. Nem mindenhol olyan humánusak, mint ahogy itt írta a balesetin dolgozó.

Ha apud keze olyan vészesen sérült, hogy még mindig azon vacilálnak, amputálni kell-e neadjisten, akkor mit húznak ennyi ideig, és miért nem veszik fel osztályra, főleg úgy, hogy tudják, nem helyben lakik? Sajnálom, hogy ez történt veletek.

2017. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
85%
Ha az én lábam vagy karom lenne sérült, akár amputálás is lenne, akkor sem a lányom nyakára járnék, hogy hozzon vigyen a kórházba a három hónapos kicsi unokámmal. Csak azért legyen a kicsi egészsége veszélyben (a drága csöpp kényelméről nem is beszélve), mert a kislányomat felneveltem, dolgoztam érte és most látszólag csak ő tud segíteni? Ez nevetséges! Keresnék másik megoldást, nem lennék ennyire ostoba és önző!
2017. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
44%

"Egyébként itt sem menne az hogy kopogtatással előre engedjék, hiszen mikor fájt az ujja, délután bementünk a kedves ápolónő míg kötözte végig mondta a magáét hogy hogyan gondolta hogy délután megy oda 2 órakor,délelőtt kellett volna!"


Miért, délelőtt nem fájt neki, csak délután?


Egyébként nem tudom, miért nem lehet felfogni, hogy semmi szükség arra, hogy a kérdező cipelje a gyereket, sőt, neki magának sem kell bemenni a kórházba. Van nagyi, aki vigyáz a kicsire, a kérdező otthon van gyesen - tehát ráér heti max 6 órát szánni az apjára, egy köpésre van a kórház, azt a kb, havi egy tank üzemanyagot, amit apu heti három napon kétszeri fuvarozása igényel, kifizeti a tb. Tulajdonképpen min is pörgünk isten tudja, mióta?:D Ha valaki ennyit nem bír megtenni az apjáért, amikor az bajban van, sz..rjon sünt.

2017. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!