Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódott lennél ha a fiad...

Csalódott lennél ha a fiad egy kisgyermekes anyával jönne össze?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 10:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
52%
Kedves utolsó, nekem KÉT nősülőkorban lévő fiam van, bár még egyik sem tervez esküvőt. Mind a kettő diplomás, intelligens és jó nevelést kapott, ettől függetlenül volt már nálunk olyan barátnő (több éves kapcsolat), ammelyiknél el nem tudtam képzelni, hogy mi fogta meg benne a gyereket. Nyilván nem adtam ennek hangot, a lány rendszeres vendégünk volt, meg volt róla győződve, hogy kedvelem. A szakításuk után jó két évvel beszéltünk róla, a gyerek se értette akkori önmagát, én akkor mondtam el, hogy rettegtem, nehogy házasság legyen belőle. Nem az intelligencián múlik a dolog, a szerelem nem racionális.:-) Azt pedig végképp nem tudhatja egy fiatal előre, milyen buktatókat rejt magában, ha a párjával mindjárt gyerek(ek)et is kap. Persze, lehet boldog, sikerülhet jól az egész, az szuper, de ezt senki nem látja előre. Minden kapcsolatban van rizikó, ahol több ember érintett (mert gyerek is van), ott lényegesen nagyobb.
2017. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!