Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan merítsek erőt, hogy...

Hogyan merítsek erőt, hogy elköltözzek a férjemtől?

Figyelt kérdés
Adott két gyerek (11 és 3 évesek) és egy férj, aki fizikailag ugyan nem bántalmaz, de szavakkal folyamatosan. Elmond minden életképtelen hülyének, folyton üvölt minden apróságért, egyre többször a gyerekekkel is. A ház, amiben élünk anyósom nevén van. Evidens, hogy én megyek a gyerekekkel albérletbe. Dolgozom, tanulok is a mai napig, nem is keresek rosszul, de nagyon félek. Mi lesz, ha nem találok albérletet 2 gyerekkel? Amit kiadnának így is és nem egy csótányos garzon, az megfizethetetlen (Bp). A pici megfizethető lakásokat pedig nem adják ki nekem két gyerekkel( hívtam többet is, amint megmondom, hogy van két gyerek, lapát van). Nem tudom, mi lenne a helyes út?
2017. okt. 23. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

"az nem lehet, hogy már kicsit molett vagy és a férjed igazi nőre vágyik, aki szexuálisan is képes kielégíteni?"


Szerintem áss magadnak egy gödröt (nem kell túl mély), feküdj bele és kérj meg valami csövest, hogy rugdalja rád a földet.


Kedves kérdező, vedd fel mindenkivel a kapcsolatot, aki esetleg tud segíteni. Add be a válópert, és ha tarthatatlan a helyzet, költözz el - bárhová, ahol nyugalmatok lesz, néhány hónapig ki lehet bírni a csótányos albérletet is. Konzultálj a gyámhatósággal, családsegítővel előtte, hogy az otthoni légkör rossz hatással van a gyerekekre, legyen ennek írásos nyoma. Lehet soron kívül ideiglenes gyermekelhelyezést kérni, addig is, amíg le nem zajlik a válóper. Ne hagyd magad megfélemlíteni, összetörni, mert akkor sose tudsz kilépni a jelenlegi helyzetből!

2017. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A sok férfigyűlölő hozzászóló válaszait ne vedd alapul, mert ha elköltöznél, ők már nem lesznek sehol, és csak magadra számíthatsz majd. Neked kell mérlegelned, mert van annál rosszabb helyzet is mint, hogy csak néha üvöltöznek veled.

Amúgy nem lehet, hogy csak te hozod ki a béketűrésből??!

Sokszor olvasni olyan nőkről, akiknél a kommentekben oda van írva, hogy "ezt a nőt és nő létemre is megütném".

2017. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12-es, nem unod még? Ennyire gyáva vagy, hogy azt rugdalod, akit amúgy is naponta aláznak, már nincs semmi önbizalma, mert kiölték belőle, és segítséget kér? Szánalmas.
2017. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha lenne némi IQ-d akkor belátnád, hogy én meggondolásra intettem a kérdezőt, az ilyen hozzád hasonló és arctalanul csak fröcsögni tudó, szánalmas hangemberként lázító egyénekkel szemben!

2017. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!