Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű :' ( Mit tegyek, ha...

Szörnyű :' ( Mit tegyek, ha arra gyanakszom hogy apám csalja anyámat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 09:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a te dolgod,bár megértem,mennyire megvisel a dolog,de akkor is jobb lenne,ha kimaradnál belőle.A szüleidnek kell rendezniük a magánéletüket,és nem Neked.
2010. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én beszélnék apámmal, miért csinálja ezt anyámmal, és hogy képzeli a jövőt így?!Nincs abban semmi gáz, hogy rájöttél, hisz véletlen volt, itt csak neki van mit szégyellni, de az is megeshet,hogy nyitott házasságban élnek.De ha átveri anyukádat, az gááz. Én mindenképp beszélnék vele, mindig jobb az őszinteség mint a magunkban örlődés.
2010. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Semmit.Semmiképpen ne ítélkezz. Nem a te dolgod az ítélkezés. Te csak imádkozz békességért, szeretetért. Tiszta szeretet mindenkinek. Ha csalják egymást, biztosan ezt akarják. Meg kell lennie. Majd elválnak. Annak is meg kell lennie. Vagy nem. Ha rendbehozzák, akkor jó, ha nem is hozzák rendbe, nem is válnak el, az a legrosszabb. Tehát hagyd, hogy az történjen, aminek lennie kell. Te mindenképen szeresd mindkettőjüket. Csak a szeretetért imádkozz, és a lelki békéért.

[link]

2010. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Pff szép dolog egy gyereknek ilyet mondani, hogy te ebbe ne avatkozz bele ez nem a te dolgod!

Tudjátok sokszor a gyerek issza meg a levét ezeknek! Érzi, hogy a szüleinek a házassága is rámehet a hütlenség miatt akkor szegény gyerek tegyen ugy mintha misem történt volna és menjen játszani tovább?

Én nem mondok neked olyat, hogy ne foglalkozz vele, hisz biztos nem tudja a figyelmedet elkerülni ez a dolog!

Én apámat a világon mindennél jobban szeretem de ha ilyen dolog történne én bizony elmondanám anyámnak, akit szintén szeretek mivel ha ezt eltitkolom előle már nem csak anyám csapja be hanem ÉN is!

Nyugodtan lelehet pontozni engem de ha hallgat olyan mintha falazna az apjának...és ha neadjisten addig fajulna ez a helyzet hogy összejönne ezzel a másik nővel saját magára haragudna amiért nem vetett véget a hazudozásoknak hamarabb! Mert lehet akkor meglehett volna még menteni talán!

2010. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy házasság megoldása nem agyerek feladat,hanem a szülőké,és azzal,hogy elmondja,valójában nem oldja meg helyettük a problémákat.Utána pedig ugyanúgy tüske marad a lelkében.S egyet értek azzal,hogy az ítélkezés sem a legjobb dolog ebben a helyzetben.Mindenki maga tudja,mi miért történik,vagy mit miért tesz.Ezzel most természetesen senkit nem akarok feloldozni a vétek alól,csak nem hinném,hogy ez ténylegesen egy gyerekre tartozna,bármennyire is fáj Neki.
2010. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Gyenes Tamás Nűnű válasza:

semmit.

Tégy úgy, mint aki nem tud semmiről. Ne célozgass, ne tégy semmit.

Ha megtudják, hogy tudod, nehezebb visszalépni.

2010. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ismerős helyzet...
2012. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!