Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Szülők! Ti mit gondolto...

Kedves Szülők! Ti mit gondoltok vagy gondolnátok akkor, ha a fiatok barátnője többnyire hétvégén mindig ott maradna nálatok?

Figyelt kérdés
Messzebbről van a lány.

2017. nov. 12. 08:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
23%
Nem maradna itt, szombaton este el lehet menni, mert én is hétvégén tudok csak pihenni és nem akarok még egy plusz embert kerülgetni.
2017. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
64%
Bár nem vagyok szülő de tapasztalatom van a témában. Nekem ez nem volt megtiltva bár kölcsönös volt a dolog. Egyszer én aludtam ott egyszer ő. Akkor voltam 18 a bárátnőm 17. Mivel így tudtunk többnyira találkozni elég megértőek voltak a szülők. Jó volt kicsit belefeletkezni minden másba amíg együtt voltunk. Tanulás rovására ment ez egyértelmű, de ki a franc akar tanúlni ennyi idősen? Főleg hogy annak amit tanúltam (mechatronikai technikum) semmi hasznát nem láttam. Visszatérve komoly kapcsolat alakult ki, család befogatta ahogy engem is az övék, közös programokat szerveztünk stb. Az hogy a hétvége a pihenésé..hát nem tudom, nekem ezek a programok sokkal job kapcsolatot teremtettek a szüleimmel mint a közös tv-zés vagy házimuka.. mellesleg 2 év után az ő szüleinél lakunk, beleadunk a rezsibe stb.. bár ő még tanul. Én szaktanácsadó lettem egy sportboltban. A lényeg az hogy ha így alltak volna hozzá hogy egy "idegent nem kerülgetek" valószínüleg nem lett volna ilyen jó kapcsolatom a családdal. Ha nehezedre esik jobb egy mosoly és lenyelni hogy kezd felnőni minthogy téged hibáztasson a későbbi szakításért.
2017. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
61%

Szerintem is úgy helyes,ha néha egyikük a másikhoz is megy.


De hogy mennyi önző sóher ember van itt.


Normális embereknél fel sem merülne ilyen felvetés,hogy a gyerek barátja/barátnője kienné őket a vagyonukból(feltéve ha egyáltalán náluk eszik)

vagy kerülgetni kéne,mert mi az már hogy ő ott van mikor én pihenni szeretnék hétvégén(a gyerek is,pont ezért szeretne a párjával lenni)


Az ilyen szülők ne csodálkozzanak majd,ha egyszer a gyerek kirepül otthonról aztán le se fogja szarni őket.

2017. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 pptomi ***** válasza:
53%

A fiam barátnője szívesen látott vendég, majdnem családtag. Hely van, +1 fő pedig nem jelent többlet kiadást. Hétvégén nem kerülgetjük egymást, hanem sokszor jönnek velünk túrázni, búvárkodni, horgászni, stb.

Ennyi embernél a hétvégi pihenés a kanapén döglést jelentené? Élni mikor fogtok?

2017. nov. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
34%

Pptomi!


Elég silány a fantáziád, ha szerinted az otthoni pihenés a kanapén való döglest jelenti... Amugy meg hagy döntse már el mindwnki sajat maga, hogy akár e plusz egy főt az otthonába vagy sem. Nem mellesleg van, akinek az anyagi helyzete nem engedi azt sem, hogy plusz egy adag ételt készítsen.

2017. nov. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
95%
Ez függ az életkoruktól, a lány viselkedésétől, a fiam viselkedésétől, a házunk nagyságától és a körülményektől is.
2017. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
82%

Én voltam olyan helyzetben levő lány, aki gyakran átjárt a párjához, aki az anyjával élt. Viszont úgy jártam át, hogy külön szinten, lakrészben laktak, a párom annak a szintnek a tulajdonosa is volt.

Ilyen esetben sztem nem gond. Akkor már nem lett volna pofám átmenni, ha 40-60 négyzetméteren éltek volna ketten, mert azért a szülőnek is illik hagyni pihenést, nyugalmat, főleg annyi végigdolgozott év után.

2017. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 pptomi ***** válasza:
60%

"Elég silány a fantáziád, ha szerinted az otthoni pihenés a kanapén való döglest jelenti... Amugy meg hagy döntse már el mindwnki sajat maga, hogy akár e plusz egy főt az otthonába vagy sem. Nem mellesleg van, akinek az anyagi helyzete nem engedi azt sem, hogy plusz egy adag ételt készítsen."


A fantáziámmal nincs baj, ezért tudom eltölteni tartalmasan a szabadidőmet aktív kikapcsolódással, pedig gyakran 80-90 órát dolgozom hetente. Nem érzem magam öregnek, pihenni majd a sírban.

A kanapén döglés kikövetkeztetése abból adódik, hogy egymás kerülgetése a kifogás. Vagyis elfoglalják a kedvenc helyét az illetőnek és fészkelődhet máshol.

Mindenki eldöntheti saját maga, hogy akar-e +1 főt a lakásba, nem mondtam egy szóval sem, hogy nem.

Az anyagi helyzetre való hivatkozás egy kifogás a barátnő személye ellen. Hány családban kerül a kukába az az egy adag étel azért, mert nem ette meg senki? A barátnő személye alapján ítélem meg, hogy szívesen látom, vagy nem.

A fiam boldogságát nem +1 adag ételben és egy +fürdőkádnyi vízben mérem.

2017. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
38%
Pptomi, nem tartozom neked magyarázattal, majd én eldontom, hogy akarok e idegent a saját otthonomban, vagy sem. Ha téged nem zavar, hajrá.
2017. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 pptomi ***** válasza:
31%

Idézet tőlem:"Mindenki eldöntheti saját maga, hogy akar-e +1 főt a lakásba, nem mondtam egy szóval sem, hogy nem. "


Tetszik érteni a mondanivalóját?


Én a saját véleményemet írtam, nem azt, hogy az enyém a mérvadó.

2017. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!