Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Szülők! Ti mit gondolto...

Kedves Szülők! Ti mit gondoltok vagy gondolnátok akkor, ha a fiatok barátnője többnyire hétvégén mindig ott maradna nálatok?

Figyelt kérdés
Messzebbről van a lány.

2017. nov. 12. 08:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
61%

Juj de sok féreg van itt.

Tanuljatok.

Mi fontosabb, a pár száz forint, vagy a tudat, hogy megetettél egy jó embert aki szerelmi kapcsolatban van a te gyerekeddel.


"saját családja" Gyereked szerelme mi?? Kretén.


Nem gondolnék, éreznék.. Boldogságot.

2017. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
54%

Red Vixen te nem vagy százas...gondolom még kisgyerek vagy a hozzáállásodból ítélve.


Én megbeszélném a gyerekemmel, hogy egy hétvége egyiküknél, másik hétvége másikuknál két hétvége meg mindenki a saját családjánál. Mert gondolom míg együtt vannak nem a tanulással fognak foglalkozni. Bár nem mindegy hány évesek, 16 év alatt nem alhatnának egymással, 17 év alatt pedig csak akkor ha kiérdemelték.

2017. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
52%

Vixen!


A gyerekem éppen aktuális partnere nem a családom.

2017. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
58%
Vixenem, abba nem gondoltál bele hogy valaki tényleg nem áll elég stabilul anyagilag ahhoz, hogy még egy gyereket etessen? :) Annyira gyerekes a hozzáállásod, nem lehetsz több, mint 13 (legalábbis agyilag)
2017. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
44%
11es, ha én a gyerekem minden aktuális szerelmét befogadnám, akkor kb két-három hetente kellene újat fogadni.. Meg van annak saját családja, ne az enyémbe furakodjon.
2017. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy meg nem csak az anyagi oldal lényeges. Nálunk pl nem okozna gondot plusz főt etetni és a rezsi emelkedés se lenne probléma. Az már igen, hogy egész hetes munka után én pihenni szeretnék és a családommal lenni. A család pedig a partnerem és a gyerekem. A gyerek barátnője, ismerőse, szomszéd, akárki nem a családom
2017. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
43%
"Mi fontosabb, a pár száz forint, vagy a tudat, hogy megetettél egy jó embert aki szerelmi kapcsolatban van a te gyerekeddel. " MILYEN pár száz forint? Te tényleg gyerek vagy ha ennyire nem vagy tisztában az árakkal. És nem egy-két alkalomról lenne szó, hanem havi egy hétről. Gondolkodj már.
2017. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
74%
Volt ilyen, megengedtem.Én úgy vagyok nyugodt ha nálunk vannak(voltak) legalább tudom, hogy jó helyen van a gyerekem, nem csavarog nem csinál hülyeséget.Azt a tányér ételt meg nem sajnáltam a lánykától.Nem főztem többet vagy máshogy, nem volt azért terülj-terülj asztalkám mert ott volt.
2017. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
26%
Ha gimisekről van szó, akkor nyilván nem. Átjöhet délutánra de menjen szépen haza, mi házunk, mi családunk, szeretnénk együtt lenni és pihenni. Ha már huszonévesek, jöhet, de ne minden hétvégén, hasonló okokból.
2017. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk konszenzusos beosztás működik, mivel nem egykét nevelek, 3 fiam van. Nemcsak a barátnők jönnek, hanem a baráti körök is, sokszor késő éjszakába nyúlóan. Nekem pedig szükségem van arra, hogy ne legyen tele minden hétvégén a ház, nem elsősorban anyagi megfontolásokból, hanem a csend és a nyugalmam miatt. Úgyhogy minden második hétvégén lehet itt barátnő, vagy majdnem minden hétvégén, de csak az egyik este, nem péntektől vasárnapig. Azzal a kikötéssel, hogy úgy szervezzék össze, hogy havi egy hétvége szabad, vagyis senkit nem kell kerülgetnem. Helyünk van, elférnek, néhány éven belül pedig úgyis mind kirepülnek, ahogy a dolgok állnak, nem ebben a városban fog egyik sem melózni, pár évet külföldön is terveznek. Örülhetek majd, ha havi egyszer látom őket.
2017. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!