Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem megszokás vagy félek...

Szerelem megszokás vagy félek az egyedül lettol?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyok együtt ő szeret uralkodni mindenki fölött ezért sokat veszekszunk akkor miért nem tudom el hagyni hiszen állandóan rettegek mikor köt bele valamibe szeretem de ez az vagy M8
2017. nov. 12. 10:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Olvasd el figyelmes ebben nem azt írtam h tolle van ártatlanul le blamalsz jól esett neked s nem kell fogamzás gátló tudok vigyázni magamra azt írtam van két gyerekem de tolle Nincs okoska vegyél értelmező szótárt
2017. nov. 12. 15:03
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Te meg tanulj meg értelmesen fogalmazni.

Teljesen véletlenszerűen írsz nagybetűket, központozás nincs, helyesírás 0. Ember legyen a talpán aki ki tudja hámozni, hogy mit akarsz.

2017. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Még te osztod az észt, hogy tanuljunk meg olvasni ? Hát hallod,megéred a pénzedet. Hogy a bánatba tudnánk kihámozni a mondanivalódat, mikor nem használsz vesszőket és teljesen értelmetlen a fogalmazásod? Írni sem tudsz. Mi az a tolle?

Azért nem hagyod el,mert gyáva vagy/kapcsolatfüggő/nem tudsz megállni a saját lábadon a gyermekeiddel.

2017. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az volt már hogy kapcsolatfüggő vagy?? :D Én simán kihámoztam,..azért a gondolatmeneted érthető ÉN képes vagyok összerakni így is a többiek gondolom ékezetes betű, stb. függők..:)) Az a nagy büdös helyzet hogy nettó 100.ezer alatt k....va könnyű "kapcsolatfüggőnek" lenni belegondoltatok már?

Ha annyira ott akarod hagyni tedd meg de előtte legyen terved, hová menned, tartalékod!!! stabil állásod..

A többi utána már csak nagy levegő kérdése. Nekem az utolsó lökést az adta meg a válóper beadásához -12.31.-én..hogy a következő évtől az illetéket az ötszörösére emelték...pedig már megbeszéltük, évek óta ment ..de többször kellett elmennem a bíróságra is hogy megtegyem.

Téged az elméleti része vagy a gyakorlati zavar amúgy, gondold át..

nekem életem legjobb döntése volt mondom tíz éve húzódott! most tíz éve vagyok egyedül szóval nem voltam kapcsolatfüggő köszönöm minden nagyon jó így, egymás után dobom az idióta pasijaim /köztük volt pár a Gy.k.ról is!/

:)

írj privátot ha konkrét kérdésed lenne! Mindenesetre a semmibe NE lépj ki két gyerekkel, ha lehet.

2017. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nehéz írni mert a telefonom javítja ki a szavakat s ha nem figyelem butasagot írok így ki véletlenül elnézést kérek s gyorsan akartam ki írni h tudjak már végre dönteni de nem hiányzik a rossz koment egyáltalán meg kérem a komolytalan inkább ne irjon
2017. nov. 12. 18:05
 16/19 anonim ***** válasza:
92%

Vannak nok Akik keptelenek a sajat boldogsagukert lepni ha neked meg a Tolle Nincs gyerekeidnek ez jo nekem is maradj kapcsolatban vele egy kozos gyerek megoldast hozhatnA

Bizom benne Troll vagy

2017. nov. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Én meg mindenkit kérek hogy ha belép a Gyakorira..kezdje alulról!!! olvasni a témákat, bízom benne hogy elkerülik ezt a "fejezetet" mire kiszórakozzák magukat. Én is írtam már kérdést ki sírva, megzavarodva, a téboly határán..olyan nehéz ezt megérteni ha valakit ennyire érint akkor ne emberek közé járjon hanem forgassa a Helyesírási kéziszótárt..!!!! Nem igaz hogy minden második mondat-bárhová kattintok- erről szól. Az agyatlan köpködésről.:(
2017. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira a téboly szélén vagy, hogy képtelen vagy egy értelmes mondatot leírni, akkor azt javaslom, hogy egy pszichológust (vagy inkább pszichiátert) keress fel, ne a gyakorin várd a megváltást.
2017. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szerencsi Viktória ***** válasza:
Neked kell tudnod.
2017. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!