Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszélyben vannak a gyerekek?

DL88 kérdése:

Veszélyben vannak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Külön költöztünk a párommal, a kisfiámat ellenem hangolja anyósommal, nem is akarja hagyni velem kettesben, erőszakkal viszi el anyjához, az anja ott felejtette el a kisebbik fiámat fá alatt az óvoda mellett, amikor a nagyobbikat vitte. Tudok vmit tenni a gyámhivatalnál. Mit tegyek ellenük? Veszélyben vannak anyósomnál, nem normális de a volt párom mégis elviszi tőlem hozza.
2017. nov. 28. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tolmácsot kérek.
2017. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Tolmács jelen.
2017. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Lefordítaná kérem, amit a Hölgy/Úr próbál velünk közölni?
2017. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Már miért lennének veszélyben? Nem kell házisárkány módjára állandóan az anyóson fröcsögni. De az írásod alapján szerintem inkább te vagy a nem normális.
2017. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Ha jól értelmezem elváltak a feleségével/férjével- ez nem derül ki a szövegből.

Az említett személy nem hagyja fiát együtt a kérdés kiírójával, tisztázatlan okok miatt. A gyereket erőszakkal viszi el a mamájához?!

Valakinek az anyja(talán a gyereké) a kisebbik fiát(magassági sorrend) egy fa alatt felejtette( talált tárgyak osztálya)ami az óvoda mellett van, ez akkor történt mikor a nagyobbikat vitte (hova?)

Tud tenni valamit a gyámhivatalnál. (kijelentette, tisztában van jogaival)

Mit tegyünk? (kivel?mivel?mi ketten?)

Veszélyes a mama. Nem normális.

Tisztázatlan okok miatt az említett személy elviszi a gyermekét nagyszüleihez.

2017. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket nem az anyósodhoz viszi a párod, hanem a nagyanyjukhoz. Mert ő a nagymamájuk.

Hogy ellened hangolja a gyerekeket a nagyi, az bizony előfordul olyan elvált pároknál, ahol nem igazán békésen, kultúr ember módjára váltak szét a szülők.

A gyerekek veled élnek. Hogy mit nyomat a fejükbe az anyós, az egy dolog. Kicsit nehezebb így az élet a gyerekekkel, de az elvált szülőknek sokszor nincs könnyű dolga .

2017. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra még az sem tiszta, hogy kinél vannak elhelyezve a gyerekek?
2017. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy dekódoltam, nem tudom, hogy helyesen-e, hogy a kérdés kiírója az anya. A gyerekek apukája az anya beleegyezése nélkül (erőszakkal? azt nem tudom, mi lehet, rángatva-hajuknál húzva viszi őket?) viszi el a gyerekeket az apai nagyanyához, aki ilyenkor oviba is viszi a nagyobbikat. Ha jól értem, amíg a nagyot vetkőztette, vagy bekísérte, a kicsit az ovi mellett felejtette. Ha csak ennyi időre, már az is nagyon veszélyes, de ha haza is ment a kicsi nélkül, az valóban gondatlan veszélyeztetés minimum, és igen, akkor nem megbízható annyira a nagymama, hogy rá lehessen bízni a gyerekeket.


Az utolsó mondatból arra következtetek, hogy az anyukájukkal élnek a gyerekek, de láthatáskor az apa a nagyihoz is elviszi őket. Ehhez egyébként abszolút joga van, csak akkor nincs, ha a nagyi tényleg nem beszámítható annyira, hogy két kisgyerekre vigyázzon, és az apa ennek ellenére egyedül hagyja őket vele.


Botrányos egyébként a kérdés kiírás minősége. Ne haragudjon meg senki, de ha a kérdés kiírójának a fejében is ilyen zavarosan keringenek a gondolatok, mint az írott szövegben.......áááá:(

2017. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés kiírója az apuka. A gyerekek az anyával élnek, aki, mióta elváltak (?), nem engedi, hogy kettesben maradjon a gyerekekkel. Ahelyett, hogy ő gigyázhatna rájuk, amíg az snya nem ér rá(?), inkább az alkslmatlsn nagymamára bízza őket. Szerintem, kérdező, fordulj a gyámügyhöz, csak szedd össze előbb a gondolataidat, mert így téged is alkalmatlannak fognsk tartsni..
2017. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

5-ös! :D


Elmegy találóskérdésnek is. Kérdező! Kifejtenéd másképp? Ki vagy a történetben, kinél vannak a gyerekek, kinek az anyja felejtette az ovinál a kisebbiket, mit jelent nálad az erőszak, stb., stb. (?)


Legjobban az 5-ös fejtette meg, de még így sem világos, nála is maradtak kérdések... :))

2017. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!