Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálsz, ha a barátodd...

Hogyan reagálsz, ha a barátoddal sétálsz az utcán, és közben FELTŰNŐEN megbámul más nőket? Esetleg utánuk is fordul.

Figyelt kérdés
Szóval nem arra a diszkrét odapillantásra gondolok, hogy megnézi, megállapítja, hogy jó nő, és kész.
2010. jún. 1. 19:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Hála az égnek az én párom nem ilyen sőt....Azt megbeszéltük h az ember(lánya) óhatatlanul rápillant arra a személyre aki vele szembe jön sőt mi is megállapítjuk h jó nő/pasi de általában csak magunkba.De volt pl olyan h szembejött velünk 1 szerintem elég csinos csaj(ezt én ritkán mondom ki elég irigy típus vagyok:D) és mondtam is a páromnak h pl milyen jó az alakja ő nem azt figyelte és annyi megjegyzést fűzött hozzá h papírzacskó kéne a fejére.Lehet h nekem akart csak kedveskedni de a lényeg h (és ezt ki is mondta) h számára én vagyok a tökéletes nő.És nem taposunk bele a másik lelkébe avval h pl a tvben meglátunk 1 helyes nőt vagy férfit és elkezdjük őt isteníteni.'x még a kapcsink elején mikor albit kerestünk volt az h elkezdett az 1ik havernak dicsekedni h milyen jó nő a főbérlő lánya és mindezt előttem akkor azért szóltam neki h hé én is itt vagyok és legalább ne előttem beszélje ki és istenítse azt a jó nőt.Mondanom sem kell h nem azt az albit vettük ki.És hozzáteszem h nem én miattam.
2010. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!