Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálsz, ha a barátodd...

Hogyan reagálsz, ha a barátoddal sétálsz az utcán, és közben FELTŰNŐEN megbámul más nőket? Esetleg utánuk is fordul.

Figyelt kérdés
Szóval nem arra a diszkrét odapillantásra gondolok, hogy megnézi, megállapítja, hogy jó nő, és kész.
2010. jún. 1. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem adja meg a tiszteletet, ha a te társaságodban kimutatja, hogy más is tetszik neki.
2010. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Lekeverek neki egy taslit. Nem erőből, csak hogy tudja, megfeledkezett magáról

- meg rólam...


Szoktam miatta nyűgösködni, de nem érdemes több energiát ráfecsérelni.

2010. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Elég tapintatlan viselkedés a barátodtól. Biztosan rászólnék, vagy én is megjegyzéseket tennék más pasikra, tudja meg milyen érzés. Egyszerűen illetlen.
2010. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
Cserébe flörtölök minden szembejövő pasival.:)
2010. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
Még el se ment a megbámult nő, de én már hangosan fel is szoktam tenni a kérdést a páromnak, hogy Mit bámulod azt a fekete hajú csajt? A csaj is hallja akit megbámultak, párom meg szégyelli magát, és legközelebb ez jó esetben nem fordul elő.
2010. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem érdekel ha megnéz mást, sok szép nő van, nézze. De az utánaordulás és fenékbámulás már kicsit sok. Főleg a jelenlétemben.

Hisztit nem akarok csapni, nem is szokásom. Meg igazából féltékeny se vagyok, csak úgy érzem nem tisztel eléggé.

2010. jún. 1. 19:46
 17/21 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! szerintem jelentéktelen, ha megnéz valakit, de ha az arcára van írva a gondolata az már bosszantó.
2010. jún. 1. 19:49
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
megsértődök
2010. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%

Én is a csaj után fordulok:)

Bár a barátom nem csinál ilyet csak kivételes esetekben,pl mikor a csajszin nem szoknya van,hanem "öv":D

2010. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
Azzal a lendülettel otthagynám, jöjjön utánam, ha kibámulta magát. Legalább neki is jut egy kis megszégyenítés, amíg szalad utánam.
2010. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!