Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya otthon vagy egy halálra...

Anya otthon vagy egy halálra ítélt házasság? Melyiket választanád egy 5 hós picivel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 23:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

20, nagy szavak, csak nem hihető.

Inkább legszívesebben kivágnád és maradnál a kényelmes otthonotokban.

De a többség még a szüleihez se költözne szívesen vissza, nemhogy anyaotthon...

Amit kb. egy gyerekklinika többágyas kórterméhez lehetne leginkább hasonlítani, ahol a gyerekek és anyukák eltérő ritmusa miatt valaki mindig sír, aludni pedig lehetetlen. Osztozkodsz fürdőn, konyhán, semmi privátszféra.

2017. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Ne szenvedjetek feleslegesen..én egy ilyen házasság gyermeke vagyok. Hidd el mocskos élet. Nehéz de megéri. Azóta is viselem a bélyeget.
2017. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
11%
Pontosan mit értesz halálra ítélt házasságon? Mert, ha csak a megváltozott élethelyzet miatti nehézségeitek vannak, akkor azt mondom, hogy ezt az időszakot túl kell élni. Gondolom folyamatosan kialvatlanok, ebből kifolyólag sokszor feszültek vagytok, lehet még hasfájós is a baba... de ez az időszak nem tart örökké...Még vagy 1-1,5 évig nehéz lesz, mert egy kicsi baba az anyukát nagyon leköti, szinte semmi ideje semmire. De ez egy ilyen időszak. Mellette ott van az a kis csöppség, akire ha ránéztek, ő a ti boldogságotok. Neki meg Ti ketten együtt jelentitek a biztonságot a boldogságot. Ne adjátok föl ezt egykönnyen. Én egy olyan házaspár 4. gyereke vagyok, akikre sokan mondták sokszor,hogy halálra ítélt házasság, miért vannak együtt... mégis kitartottak végig egymás mellett. Volt sok veszekedés, megcsalás, apukám ivott is, eléggé olaszosan éltek. De nekem nem az jött le, hogy mekkora kínszenvedés így eggyütt élni, hanem hogy a végsőkig kitartottak egymás mellett magukért is, értünk is. Apukám elhúnyt már, de az utolsó heteiben, ahogy anyukám nem mozdult el soha az ágya mellől, láttam, tudtam, hogy igazam volt mindig is, hogy ők mindig is nagyon szerették egymást. Kitartottak egymás mellett jóban-ROSSZban. Nem azt mondom, ha ver a férjed vagy mondjuk prostitucióra kényszerít, hogy maradj mellette, ha beledöglessz akkor is. De gondold át hogy a "peoblémáitok" valóban problémák? Az egyik hozuászóló említette a csládsegítő szolgálatot. Azz én is okos gondolatnak tartom. Ingyenesen kaphattok mediátori szolgálatot. Egy szakember segítene megbeszélni a problémáitokat. Ismerek olyan házaspárt, akik úgy váltak el, hogy még nem vokt egy éves a kisebbik gyerekük, a nagyobbik meg még nem volt 3. Az apuka azért hagyta el a családot, mert az anyuka sértő módon beszélt vele sokszor, apuka közben becsajozott... kérdem én, biztos, hogy nem lehetett volna megoldani a problémát?? Anyuka tudom, hogy szívesen próbált volna változni, ha apuka hagyta volna. De mivel apuka a problémáit csak utólag közölte és mivel már meg volt neki az új szerelme meg sem akarta oldani, sajnos válás lett a dologból. A szívem megszakad mind a négyükért, de főleg a kicsikért. Mert a kicsiknek biztonság érzet kell, hogy egészséges személyiségfejlődésük legyen, hogy felnőve meg tudják állni a helyüket az életben. Ha ideoda rángatják, 3 éves kor alatt kéthetente anyától elszakítják, költöztetik ide-oda, azzal a kicsinek ártanak.... Minden jót nektek! Remélem tudtam segíteni és remélem megoldható a helyzetetek!
2017. dec. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
3 éves kor alatt nem olyan a láthatás, mint mikor mondjuk már 8 éves...nem viheti el az apuka/anyuka 2 hetente teljes hétvégékre ott alvással...persze ez attól függ a szülők, hogy egyeznek meg bíróságon kívűl egymással
2017. dec. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24, akikről én írtam sajnos a mostmár 1,5 és 3,5 éves gyerekeiket minden hétvégén viszik-hozzák. Ők így egyeztek meg.
2017. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez az ő döntésük volt...nem hiába van ez így 'kitalálva' hivatalosan..nem tesz jót a gyerek/ek fejlődésének a kétlaki élet..
2017. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 De La Cruse ***** válasza:
57%

Nincs olyan házasság amit meg ne lehetne menteni. Ha a tesi épséged van veszélyben akkor persze menj máshova lakni de ha nem akkor egy erős életmód és gondolkodásmód váltással helyre lehet hozni a dolgokat.

Ha rám írsz kifejtem bővebben!

2017. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!