Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szedjem össze magam?

Hogy szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Anya, akiben mindig is megbíztam és a legfontosabb ember volt az életemben kidobott otthonról, Mamám búcsú nélkül itt hagyott minket, a drága kutyám is elment, senki nem törődik velem és tanácstalanul állok a jövőm előtt. Nagyon magam alatt vagyok és nem tudom hogy hozzam egyenesbe az életemet.

2017. dec. 4. 07:58
 1/8 B. Á. R. válasza:
Amikor minden szétesik körülöttem mindig megállok egy pillanatra és végiggondolom, hogy mi a következő lépés. Ne az egész ‘képet’ nézd, hanem mindig csak a következő teendődre próbálj meg fókuszálni. Ha teszed a dolgod, nap telik majd nap után és az életed is visszatér majd a normális kerékvágásba idővel, hidd el.
2017. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott otthonról? Mert?
2017. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki a pasikat hordta haza s az anyuka megunta ezt?

Ha így van, mit csodálkozol;)


A kibatást ki kellett érdemelned...talán ne tegyél olyan dolgokat, amiért kibatnak...ennyire egyszerű.

2017. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Vannak segélyvonalak! De valószínű változtatnod kell a gondolkodásodon. Nem jutott még eszedbe, hogy Istenhez közeledj? Ha megérted a válaszokat a kérdéseidre, akkor megváltozik az életed, sőt boldog ember lehetsz. Ismerd meg a Teremtőt, és hálás leszel jövőbeni szándékáért, hogy paradicsom lesz a föld újra.
2017. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Egy éve próbálom egyenesbe hozni magam, de mindig van valami, amitől visszaesek. De azért köszönöm :)

Második válaszoló: Volt egy barátnőm, akit anya sem bírt, sőt ki nem állhatott és ő sem nagyon bírta anyumat. És én barátnőm mellé álltam, mert ebben a helyzetben neki volt igaza, viszont anyum túl makacs volt belátni. És egyszer meguntam, hogy engem is szid (kedvencem az "emberileg nulla vagy" kijelentése) és barátnőmet id szidta, és megmondtam a szemébe, hogy elegem van és undorító, amit csinál. És kidobott, így mehettem apumhoz.

Harmadik válaszoló: Nem tudom, miért gondolod, hogy lány vagyok... a konfliktus én köztem és anyum között fentebb le van írva.

2017. dec. 4. 12:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Negyedik válaszoló: Ez már valláskérdés, és függ attól, hogy én miben hiszek. Ha az őszinte véleményemet akarod, akkor azt fogom mondani, hogy (nem bántás, hanem én így látom) semmi bajom, nincs a hittel, mert a hit csodára képes. De nem tudok egy kitalált, égben csücsülő, szakállas bácsiban hinni, aki elvárja, hogy napi szinten imádkozzak csak azért, hogy talán meghallgassa a segélykérésemet és megváltoztassa az életemet.

Én egyedül csak MAGAMBAN és azokban hiszek, akikre számíthatok.

De azért köszönöm! :)

2017. dec. 4. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5


Mit nem értesz, leírtam...hmmm.


Mellesleg legyél a nullánál több, ennyi...célok s megvalósítása, érjen szavad s ne csak fingot, ami elszáll...stb.

2017. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyesek sosem vesznek részt a dolgokban. Az élet csak úgy megtörténik velük. Ostoba szívóssággal léteznek, és dühvel, erőszakkal reagálnak mindenre, ami kiemelhetné őket a biztonság nehezteléssel teli illúziójából."


>Frank Herbert<

2017. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!