Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem folyamatosan bántalmaz...

Férjem folyamatosan bántalmaz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 éve vagyunk együtt ebből 2 éves házasságunk van, van 2 gyermekünk egy 4 éves és egy 2 éves mikor ittas akkor nincs különösebb gond vele fe másnap mikor jozanodik ki akkor van mikor a gyerekek elött van mikor a gyerekek alszanak vagy épp játszanak akkor bántalmaz nem tudom mit tegyek, nincs se megtakaritásom se házam ahova tudnák menni gondolkodom hogy elválok töle de sajnos az én helyzetembe nehéz mert nincs pénzem ügyvédre meg az a nagy helyzet hogy szeretem még és belegondolva nagyon nehéz kérlek segiteásetek nekem.
2017. dec. 11. 19:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amugy nem lefeküdtünk párszor és jött a gyerek igaz hogy 25 éves vagyok fiatalon szültem ez tény és valo, de egy helyen nöttünk fel mind a ketten ismertem milyen nem volt vele semmi baj a házasság elött miota megvannak a gyerekek ugymond be bolondult de ésnél is van mert mindig ugy bánt hogy ne legyen nyoma. És nem tudom mitöl lennék szánalmas ha neked lenne ilyen gondjaid akkor megnéznélek én is téhed....
2017. dec. 11. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd, kérdező, az ilyen parasztoknak nem kell válaszolni, töröltesd ki a kommentet és kész. Teljesen lényegtelen, mikor szültél és milyen volt a férjed korábban, most bántalmaz, és ezt nem kell eltűrnöd. Attól meg ne tarts, hogy elveheti a gyerekeket. Ha van okostelód, próbáld meg felvenni, ahogy bántalmaz, vagy amikor részeg. Beszélj rokonaidnak, barátoknak arról, ami zajlik nálatok, esetleg az óvónőnek is. És hívd fel a belinkelt segélyvonalat.
2017. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat sehitettél.
2017. dec. 11. 20:54
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Mondom mi a sajnálatos helyzet: a férjed buta, te pedig rettegsz. Meg kell lépned a most még félelmetesnek tűnő válóper beadást. Gyereket csak úgy elvenni nem lehet, pláne nem azért, mert a férjed tudja, hogy onnantól kezdve nincs családi adókedvezmény és fizetheti a gyerektartást. Gondolom nincs munkád. Ha tényleg új életet akarsz, akkor muszáj leszel dolgozni menni. Ha a gyerekek azért születtek, mert nem akartál dolgozni, akkor meg tűrj továbbra is.
2017. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem a kisfiammal gyeden vagyok, vissza tudok menni dolgozni bármikor csak nem veszik be a kisfiamat bölcsibe mert nincs hely a nagymamámra nem tudom mindig bizni mert ö sem fiatal.
2017. dec. 12. 07:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"meg az a nagy helyzet hogy szeretem" - fordulj szaksegítséghez! Nem szurkálódásból írom,hanem nagyon is komolyan. Bántalmazottként torzul a személyiséged, nem látod már tisztán a dolgokat!

Ha objektív lennél, akkor akár titokban összegyűjtöttél volna egy kaucióra valót, elmentél volna akár egy jogsegélyszolgálatos ügyvédhez + kértél volna segítséget ahhoz, hogy kiadd a férjed útját és elváltál volna tőle!


De sosem késő összeszedni magad és kiszabadulni!

Ilyen közegben ne vezélyeztesd a gyerekeidet!

2017. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a gyerekeidet, akkor ott kell hagynod ezt a barmot. Nem teheted ki őket annak, hogy így nőjenek fel. Menj a nagymamádhoz. Amíg nem késő.
2017. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!