Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudja a masik, hogy te nem...

Ha tudja a masik, hogy te nem hordasz sapkat, mert nem erzed benne jól magad, akkor illik-e sapkat adni karacsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hulyen kerdes, de radasul nem tudtam nem is akartam leplezni, hogy nem orulok az ajandeknak. Megint en erzem magam halatlan embernek.

2017. dec. 26. 08:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Kalap úr jó nagy tuskó, az az igazság. Erre tud ugrani, hogy valaki a szüleivel él. Lefogadom, hogy amúgy ő is a szüleivel él, és jövőre betölti a 12. évét.
2017. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan mondom az apámnak, hogy ne adjon nekem karácsonyra semmilyen ruhát(legtöbbször már ünnep előtt mondom neki, hátha...), egyrészt nem vagyok gyerek már, másrészt totál nem ismeri az ízlésemet ennek ellenére minden karácsonykor "meglep" valamivel....


Én meg úgy teszek mintha örülnék neki, ő meg örül, hogy mégis csak eltalálta az ízlésemet... Persze nyilván tök felesleges ajándék, mert az életbe nem fogom hordani és már azon gondolkodok hogy szabaduljak meg tőle, hogy ne legyen bűntudatom (ergo ne a kukába dobjam, hanem valami haszna legyen)

A kérdésre válaszolva, nem hiszem hogy az ajándékozó azon agyal hogy "illetlen". Jobb esetben azért adja, mert annak ellenére is hogy tudja nem hordasz ilyeneket, jó szándékilag akarja rád erőltetni. (Mondjuk hogy télen ne fázzon a fejed, vagy mit tudom én...) Rosszabb esetben szimplán egyáltalán nem érdekli, hogy örülj az ajándéknak, csak minél hamarabb túl legyen az ajándék választás procedúráján.


Egyébkén ne érezd magad rosszul, nem vagy hálátlan.

2017. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem feltétlen van rossz szándék a háttérben.

Pl. tudja, hogy nem hordasz sapit, mert nem érzed benne jól magad. De talált egy olyat, ami szerinte(!) tökéletes lenne neked, mert... tudomisén... különleges az anyaga, szabása, vagy csak *pont* a te stílusod.

És még igaza is van, hiszen azt írod, felpróbáltad, és nem is rossz. :)


Persze, ettől még találhatott volna ezerszer jobb ajándékot, aminek tényleg örülsz, vagy még jobb lett volna, ha ezt kiegészítésként adta volna, valami más mellé. Szóval értem, amit írsz, és igazad is van.

De azért lehet, hogy nem rosszindulat vezérelte a másikat. :)

2017. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, illik-e sapkát adni neki, hanem az, miért nem beszélik rá a sapkára? Ha nem sapkára, akkor legalább a kapucnira? Én is minden kabátomon kapucnit hordok, mert a sapkát én sem szeretem, de megfázni sem akarok.
2017. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!