Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Szerintetek egy párkapcsolatban 14 év korkülönbség számít?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány vagyok, a párom 34 éves fiú. Már lassan fél éve vagyunk együtt és még nem ütközött ki a korkülönbség.

2017. dec. 31. 12:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Én 25 vagyok, a párom 39 éves férfi. 2 éve élünk együtt. Eddig egyetlen hangos vitánk sem volt. Az elôzô párommal 18 évesen jöttem össze, ô akkor 22 volt. 4 évig voltunk együtt és végigveszekedtük ezt a 4 évet... ebbõl látszik, hogy nem a kor számít!
2017. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
Úgy abszolút nem gáz, mivel 34 évesen is csak fiú az illető, te tudod, te döntésed. Nagyobb baj lenne, ha férfi lenne, azzal már nem járnál jól fél év után sem. Csak ne lepődj majd meg, ha 5-7 év múlva is csak fiú lesz, te meg hiába várod a gyűrűt meg azt, hogy családot akarjon.
2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
Most még nem számít. Ha eggyüt maradtok sokáig majd akkor. Amikor ő 50 lesz és kezdődnek a komolyabb bajok nála te akkor még csak 36 éves leszel egy igazi dögös nő.
2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Az első milyen kis önérzetes. Elég ramaty élete lehet szegénynek.
2017. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Van, mikor igen, van, mikor nem, attól függ, milyenek a párkapcsolatban lévő felek. Én 24L vagyok, páros 37F, másfél éve ismerjük egymást, 4 hónapja együtt élünk, de már az előtt is szinte mindent együtt csináltunk, rengeteget beszélgettünk. Pár napja megkérte a kezem. Én nem érzem, engem nem zavar a 13 év. De biztos majd le leszek én is pontozva, mint a többi válaszoló, akiknek idősebb párja van.
2017. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is 14 év a korkülönbség. Én 22, férjem 36. 19 voltam amikor összejöttünk. Nagyon jól megvagyunk. Van egy kislányunk is. Úgyhogy sok boldogságot. :)
2017. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Nalunk majdnem 16 ev különbseg. 8 eve együtt, 7 eve együtteles, több, mint 4 eve hazasok es egy 3,5 eves kislany szülei vagyunk. 😊
2017. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom, engem is le fognak pontozni.


19 vagyok, párom 31. 3 éve együtt vagyunk, és egymás mellett köteleződtünk el. A mi kapcsolatunk ráadásul távkapcsolat (260 km van köztünk), szóval az elején még ez is ellenünk szólt, de együtt vagyunk, mert mindketten ezt szeretnénk, és mert egymásba szerettünk. Bárkit is kérdezel meg, szinte mindenki azt mondaná, hogy ennek nincs értelme, kár is volt belekezdeni. Én pedig azt mondom, hogy egy életed van, és ezt úgy éled, ahogy neked jó. Ha titeket nem zavar a korkülönbség, jól megvagytok és vannak terveitek hosszú távra is, akkor egy pillanatra se habozzatok a kapcsolatotokat illetően. Egy szerelem akkor is véget érhet, ha csak 3 éve van a felek között, a türelem, a hűség és az elfogadás az, ami nagyon sokat számít. Sok boldogságot nektek! :)


L/19

2017. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 omba ***** válasza:
80%

#13, milyen gondok kezdődnek az 50-es pasinál?

Én spec. vígan pelenkáztam; fürdettem a babánkat. :-)

2018. jan. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%
Milyen gondok? A kapuzárási pánik.:)
2018. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!