Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az 16...

Miért van az hogy az 16 évesen . Én vagyok az egyetlen aki szeretne javítani a családján?

Figyelt kérdés

2 növèrem van ès egy öcsèm ... Dorinának hívnak .. A családom iszonyat fura ... Az apám 63 èves az anyám pedig 39.. 24 èv van köztünk ..

Anyam mast sem csinál csak folyton csesztet allandoan azt vágja a fejemhez h soha semmi nem lesz belölem ... Hogy majd közmunkás leszekbès adjam fel a dolgaim ugy sem fog menni ... A kèt nővèrem folyton piszkál amièrt èn nem vagyok olyan mint ök ... Kicsit fiusabb vagyok ... Jobban èrdekel a foci mint mondjuk a ruhák ès a cipök.. Ès van rajtam pár kiló felesleg .... Ez miatt piszkálnak csufolnak ès olykor mèg kezet is emelnek rám .. Az öcsèmm jol kijövök vele ès az apammal semmi bajom ... Probaltam beszèlni velük h jogy tudnánk megoldni ezeket mert engem zavar h ilyenek vagyunk .... Ès anya az arcomba röhögöt .... Azzzal sem foglalkozik h másfèl ève járok pszichologushoz ès Frontint szedek .. Foggalmam nincs mit kène tegyek a pszichologus sem èr sok mindent apával hiába beszèlek ő ezt nem èrtii meg :(



2018. jan. 1. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A pszichologus szart se ér ha utána visszamész abba a kozegbe ahonnan odajutottál. Egyedül nem lehet megoldani,csak kozosen. Néha egy 12 16 éves értelmesebb mint akik felnőttnek hiszik magukat a koruk miatt.
2018. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%

Van egy módszer de hosszú a folyamat. 2 évig tart még :)

18 leszel és megszünteted a kapcsolatot velük. Elköltözöl stb... Addig bírd ki :)

2018. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
54%

Nem megbántani akarlak, de szedd magad össze. Magad sajnáltatásával nem leszel előrébb.

Az egyik az, hogy a szüleidet nem válogathatod meg (sajnos...). Még 2 évig biztosan velük kell élned, próbálj meg úgy viselkedni, hogy nekik jó legyen. Ha nem hisznek benned, próbálj meg bizonyítani, tűzz ki célokat stb.

A tesóiddal meg ne foglalkozz, vagy állj ki magadért.

A pszichológus meg nem ér semmit, ezt is tapasztalatból mondom.

2018. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
"Anya, nem kell magadból kiindulni, te csak egy öregember kitartottja vagy, nálad már csak többre vihetem."
2018. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarlak megbántani de hamarosan a helyesírásod miatt is csúfolni fognak. Valamit kéne kezdened vele. A családodat nem tudod kislányként megváltoztatni, örülj, hogy az öcséd meg apád legalább normálisak. Szerintem ne frontint szedj hanem válasz valami sportot az segítene a súlyfeleslegeden és a hangulatodon is. Idővel önbizalmat adna és jobban meg tudnád védeni magad a nővéreiddel szemben vagy kevésbé vennéd fel a dolgaikat. Fogjatok össze az öcséddel és ne hagyd magad!
2018. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu szaga van a kérdésnek...
2018. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pszichomókushoz jársz és frontint szedsz? hihető :D na bye
2018. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!