Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányom bulizni szeretn...

14 éves lányom bulizni szeretne menni. Engedjem vagy tiltsam?

Figyelt kérdés
Megbízható, jól nevelt lány, sosincs gond vele. Viszont nem tudom eldönteni, hogy elengedjem vagy ne. Van egy kocsma, ami olyasmi diszkó, 16 év körüliek vannak általában. Apró város, mindenki ismer mindenkit, veszély igazából nem fenyegetné, de nagyon hezitálok.

2017. szept. 22. 20:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
16%
Engedjed, ha már ez fel merült nála. Eddig is igy nevelted hogy ez napi kérdés lett nála.
2017. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
60%
Én egy szűklátókörű harmincas anyuka vagyok,mindjárt le is leszek hurrogva(meg pontozva)...de én bizony NEM engedném.
2017. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
53%
Nem engedném el. Tele van pedofilokkal. 22F
2017. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
66%

Én nem engedném el.


16 évesen korom előtt a szüleim engem sem engedtek el sehová sem, pedig fiú vagyok!


És nem is csináltam belőle problémát!


Ez így volt jó.


A mai szórakozó helyek teli vannak drogokkal és olyan senkiházi taknyokkal akik pont az ilyen kislányokat szeretik megvezetni, meg d...i!


De ön tudja!

2017. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
46%
Elég szomorú, hogy 14 évesen erre van igénye.
2017. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, mennyire ismered a helyet.
2017. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért egy 14 évesnek még semmi keresnivalója nincs kocsmában. Menjenek el mozizni, kirándulni, üljenek ki valahová, cukrászdába, plázázni, na de kocsmába? Mindenki megbízható meg jólnevelt, amíg egy idősebb srác meg nem hívja 1-2 fröccsre, aztán már el is veszíti az eszét... Kocsmában, ahol isznak, cigiznek, részegek az emberek, nincs helye egy gyereknek. Márpedig egy 14 éves még nagyon gyerek. Tőlem elengedheted, ahova akarod, de tudd, hogy a felelősség a tiéd, ha bármi baja esik.
2017. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%
Az meg a másik, hogy mindenki ismer mindenkit... hamar híre megy. Én azért szégyellném, hogy a 14 éves kislányomat elengedtem az éjszakába kocsmázni idősebbekkel.
2017. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%

én elengedném ha normális hely, ha lesz aki vigyázzon rá és érte mennék


vagy B opció, hogy a párommal mi is elmennénk, persze nem a nyakukra telepednénk, és a barátainak se kéne elmondani, hogy ott vagyunk, de ha bármi lenne, akkor tudna hozzánk fordulni

2017. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy engedném,semmi keresnivalója gyereknek felnőtt helyeken.
2017. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!