Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha 14...

Szerintetek az normális ha 14 évesen dolgozni akarok?

Figyelt kérdés

Azon töröm a fejem minden nap hogy mennyem már dolgozni! Keresni pénzt amiből vehetek a családomnak dolgokat és amiből rakhatok pénzt későbbre pl:.Ha isten őrrizen valakivel történeik valami vagy ha nagyobb leszek akkor beledudjak kezdeni a HÁZÉPITÉSBE ! Apukám 14 éves korátol dolgozzik ! Anyukám 20 éves korátol ! Mindkét nagyim 5.osztályos korátol (én is meglepődtem ) Az egyik nagyapám állatokkal foglalkozott mig a másik Bányába dolgozott ! Nem azért akarok dolgozni mert mi szegények lennék mert nagyon jól állunk anyagilak és ezt visszafogottan mondom, hanem azérrt mert örömet akarkk szerezni nekik ! Ez normális ?

14/F(Roma)


2018. jan. 8. 23:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
Csinálj valami szakmát.
2018. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ ! Tanulással nincs problémám egyedül a Magyar nyelvből vagyok 3 , többiből 5 !Én is úgy gondoltam hogy nyáron dolgozzak !
2018. jan. 9. 16:35
 23/24 anonim ***** válasza:
22%

"Tanulással nincs problémám egyedül a Magyar nyelvből vagyok 3 , többiből 5 "


Hehe.

Majd,amikor rájössz arra,hogy az élet nem abból áll,hogy tudod-e mikor volt az aranybulla,vagy Petőfi mikor született:D

2018. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tudom4
2018. jan. 10. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!