Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt olyan, aki...

Volt már itt olyan, aki valóban megfogadta a tanácsokat?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriában nagyon sok olyan kérdés van, aminek totál egyértelmű a megoldása, és szinte mindenki 100%-ban egyetért egy-két kivétellel. Például a héten volt olyan kérdés, hogy pofátlanul, bejelentkezés nélkül megjelennek a távoli rokonok. (Régebben is volt már ilyen kérdés).Egyértelműen nem engeded be. Vajon tényleg megteszi a kérdező, vagy fosik továbbra is és a béke miatt nyel? Vagy most itt ez a hiteles kérdés, ilyen is volt korábban. Egyértelműen nem veszünk fel másnak hitelt. Vajon tényleg nem veszi fel, vagy fosik továbbra is a családi béke miatt?

Akkor a rengeteg anyós kérdés, amikor persze a házastársnak kéne leszerelni a saját szülőjét, de ott se maradna meg a jó kapcsolat, ha kimondaná a magáét a meny/vő és ezért a párja miatt nyel. Hú, tudnék még példát.

Szóval vannak itt olyanok, akik az egyértelmű tanácsokat megfogadták? Mert hiába mentek el egy számomra érdekes kérdést, a kérdező mindig eltűnik.



2018. jan. 12. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a kérdezők is tudják mit kéne tenniük csak megerősítésre vágynak.

Szerintem a többség nem változtat. Gondolom akik egyértelműen leírják mit kéne tenni, azok se olyan bátrak a valóságban. Ha olyan könnyű lenne, mint válaszolni a kérdésekre nem lennének ilyen kérdések.

2018. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem aki elég értelmes, az csak azért írja ki a kérdést, mert kicsit bizonytalan - föleg, ha megkapja otthon, hogy mindenki hülyének fogja nézni, vagy utálni fogja, ha a normális megoldást választja - , és ehhez keres megerösítést. Ök azok, akik tényleg a jó megoldást vállalják majd.


Aztán vannak, akik csak panaszkodni akarnak vagy föggnek lelkileg a családtagoktól - ök eredetielg azt várják, hogy a negatív dolgot tartsák a többiek normálisnak és a végén a 2de nekem a család a legfontosabb" jelszóval maradnak a régiekben.

2018. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
sokaknál kapcsolatokat sem tenne tönkre, pláne családban, hiszen egy jó családban mindent meg lehet beszélni! jó én is láttam már nem egy-kettőt hogy a saját anyja szivatja meg, de azért remélem a legtöbb családra nem ez az igaz. ettől pedig igazán nem kellene félni. jogos a kérdésed.... szerintem nem mindenki tartja be a tanácsokat.
2018. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Doctor Manhattan ***** válasza:
85%
Ez engem is érdekelne :D
2018. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a kérdések nagy nagy százaléka nem is igaz....ha mégis akkor nagyon nagy bajban van az emberiség de megérett a pusztulásra.
2018. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..

Ez az én kérdésem. Ugyan sok ebben a kategóriában feltett kérdéshez képest nem túl komoly dolog, de mégis nehéz volt lépni.

Én megerősítésre vágytam, hogy az lenne e a helyes döntés, hogy nem látogatom a mamát. Végül a karácsonyi fantasztikus családi összejövetelnek köszönhetően összeszedtem a bátorságom, s azóta nem kommunikáltunk. Ő hívogat, írogat.

Sokkal nyugisabb vagyok, mióta nem beszélünk, eddig jó döntésnek érzem. Azt hiszem, legközelebb húsvétkor megyek hozzájuk.

2018. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ezen kérdések kiíróinak 99%-a nem bizonytalan, nagyon is tudja mit akar, hanem egyszerűen csak tanácskérésnek álcázva kiereszti a gőzt, jólesően kiírja mekkora gennyláda az anyós/barátnő/nagynéni, aztán megnyugszik a lelke az olyan válaszoktól hogy "fú de gáz az anyósod nehogy beengedd!!".


Nem mondom hogy nem értem meg őket ;), de hidd el, legtöbb esetben szó sincs valódi tanácstalanságról! Csak jólesik kiírni mindenkinek és az is hogy egyetértést kapsz.

2018. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam ki ide kérdéseket, jópárat és nekem sokat segítettek a válaszolók. Más nézőpont, van hogy az ember nem látja olyan jól a megoldást. Egyébként én mondtam ki a megoldást az esetemben, de a válaszolók kérdései segítettek ebben.

Sőt olyan is volt hogy valami nagyon fura dolgot csináltak amyósomék és kiírtam ide, hogy valóban fura-e, mindenki szerint az volt, és meg tudtam mutatni a férjemnek hogy na tessék mindenki velem ért egyet.

De szerintem sokan csak panaszkodni járnak ide és végül semmit nem tesznek.

2018. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Igaz nekem kevés kérdésem van és azok is gyakorlati dolgok (hajfestés, vírusos lett a gépem stb.) és kaptam nagyon jó tanácsokat amiket meg is fogadtam. Egy családi témában lévő kérdésnél már rizikós hogy a kérdező elég bátor-e változtatni, mert mi hiába írjuk ide húszan hogy 'ignoráld az idegbeteg anyádat' stb. a kérdező nem biztos hogy van abban a helyzetben hogy megtehesse a lépéseket a változás irányába.
2018. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak értelmes témák. Számítástechnika, telefonok, járművek ahol egészen értelmes válaszokat lehet kapni olyanoktól akik tényleg tényszerű segítséget adnak.


De ilyen emberek, család, fizetés, politika kategóriában a kérdések 90%-a előre eldöntött. A kérdező maga is csak megerősítést vár.


És ahogy írják, MOCSKOSUL SOK a kamu kérdés.


Régen például volt egy "Wartburgos" kérdező. Ő legalább vicces volt az erőltetett világnézetével, de hamar kimerült. Vagy van a "munkaügyes" kamukérdező aki naponta 5 kamu kérdést kiír. Mindegyiknek a lényege hogy "köcsög a főnök". Ő elég régóta nyomhatja mert már évekkel ezelőtt is láttam a marhaságait.


De volt olyan kérdés, hogy a kérdezőre rászóltak a szomszédok, mert a gyerekei dübörögnek a házban mint az állatok. És a kérdező kiírta felháborodva hogy mekkora paraszt mindenki, és végig erről szólt minden kérdése, hozzászólása. Majd a végén már teljesen kifordítva, kiszínezve mesélte a történetet csak azért, hogy neki legyen igaza.


Vagy ami szokott lenni. Jön a kérdés. Jönnek a válaszok. A kérdező természetesen megjegyzi, hogy "Nem ilyen választ várt" majd kiemelve részleteket kihozza az egészből hogy mindenki hülye csak ő nem. És érdekes módon ilyenkor mindig feltűnik azonnal egy "megerősítő" válasz, aki ellentétben a 100 korábbi válasszal azonnal a kérdezőt veszi védelmébe és elmondja hogy mind a 100 hülye aki eddig válaszolt.


Kedvencem, mikor már a kérdező maga sem tudta, hogy mikor melyik kamu profiljában van, és a saját kérdésére "Kérdező kommentje" részbe írt egy választ a saját kérdésére. Kicsit vicces volt, hogy azt látod a kérdező "idegenként" megválaszolja a saját kérdését :D

2018. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!