Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatban az egyik...

Ha egy kapcsolatban az egyik fél jóval többet keres, mindketten ugyanannyit tesznek a közösbe?

Figyelt kérdés
Vagy a jobban kereső személy többet? Hogy megy nálatok?
2018. jan. 16. 00:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%

Amióta összeköltöztünk majd összeházasodtunk közös minden. Közös a vásárlás, főzés, takarítás, autó, nyaralások, gyereknevelés és a pénz is. Külön bankszámla van, de lényegtelen mert ha én megyek vásárolni én fizetek, ha a Férjem akkor ő.

Nem keresünk milliókat (pedig én is gyakorizom és itt sokan keresnek annyit) de ez egy percig se kérdés nálunk.

2018. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Amit keresünk, közös, nem számít, ki és mennyit rakott bele. Volt, hogy egyikünk nem dolgozott, volt, hogy a másikunk beteg volt hosszú ideig. Sose okozott problémát a 22 év alatt.
2018. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Csak egy kérdés... itt gyakori h a francba keres mindenki 300000 ft-tol a csillagos égig ? xD mivel foglalkoztok ? :D
2018. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kedves utolso válaszolo én még 180ezret sem keresek ugyhogy vanak itt szegények is a válaszolok közt férjem keresett jobban régen most egyformán keresünk .
2018. jan. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy valaki szinte minden nap 12 órában dolgozik (nappal, éjszaka). Bevállal minden ünnepnapot mikor van és vannak időszakok mikor ingáznia kell több száz km-t (elmegy fél 5kor és hazajön este nyolckor). (közel 1500as órabér)
2018. jan. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat attol fugg hogy milyen kapcsolat. Egy hazassag vagy komoly egyutteles eseten en ugy tudom hogy nem igy megy. Nem az van hogy ki mennyit rak a kozosbe. Hanem ugy hogy minden penz a kozosben landol, aztan a koltsegvetes szerint oszlik el. Nincs "en penzem" "te penzed", es ha valakinek valami kell akkor azt megbeszelik es lehetoseg szerint megveszik. A fent maradt penz pedig az amit felre tesznek, mivel kozos jovot kepzelnek el.

Nem pedig ugy hogy bele rak mindenki valamit a kozosbe, aztan a maradekot mindenki kedvere kolti. Ilyet csak olyan kapcsolatban tudok elkepzelni, ahol nem terveznek egyutt kozos jovot.

2018. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25. Válaszolónál akkor érdeklődnék munka után? Jelenleg külföldön élek és dolgozok.. de ha havi szinten 24nappal 12 órában összetudnék szedni 432000ft-ot plusz kitudja mennyit repülnék haza. Kérem keressen fel :D
2018. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
23-as: vállalkozás, saját ötlet felépítése. Természetesen ennyit soha nem tudnék keresni ha valaki másnak termelném a pénzt. Viszont én szerencsés helyzetben vagyok, lekopogom de 100% becsületesen és mindent bevallva jutottam el oda ahol vagyok. Más vállalkozók akiket ismerek vallják, és szerintem is ez a nagyobb igazság, hogy az első néhány milliót jobb ha senki nem firtatja :/
2018. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk észrevétlenül lett enyém és tiédből közös. Egy házasságban olyan mindegy.
2018. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!