Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vannak felháborodva ha...

Miért vannak felháborodva ha lenézik őket?

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan kérdést/ választ olvastam, ahol fel vannak háborodva, amiért nem tolerálják a trógerságukat. Pl.: nem dolgoznak, állandóan isznak,állandóan buliznak,ész nélkül szülnek, 8 általánossal rendelkeznek csak,stb. Miért várják el, hogy ezt bárki is elismerje? Miért vannak felháborodva? Miért nem próbálnak inkább jobban élni? Megváltozni?

2018. jan. 20. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
SZARD MÁR LE! Nincs elég bajod? Nincs életed?
2018. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer: a tróger ostobák, a birkák vannak többségben a társadalomban. Tehát szerintük az a norma, amit ők csinálnak, ahogy ők élnek. És tudod jól, ha valaki más, pláne ha jobb, azt ki kell közösíteni.
2018. jan. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2esnel a pont. :)
2018. jan. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

2-es a szívemből szóltál, köszönöm!!! ++


Engem is kinéznek a munkahelyemen mert nem kurvulok a kollégákkal és nem szoktam tahóskodni (büfögni meg kidumálni másokat meg áskálódni), nem onnan akarok nyugdíjba menni és szülés helyett világot szeretnék látni és tanulni... Úgy kezelnek mint valami ufót, sokan nem is köszönnek... És igen, láthatóan nagyra vannak magukkal mert ők alkotják a kemény magot, nekik mindenki köszön, sok embert ismernek,összeülnek, kidumálnak / kiröhögnek másokat.... Aki nem tartozik ebbe a körbe az mehet a levesbe.

Nekem nincs bajom a levessel :)

2018. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis: milyen az, amikor valaki ész nélkül szül ?
2018. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Javaslom neked, hogy egy egyszerűbb dologban (nem pedig egy egész életvitelben) próbálj megváltozni. Aztán próbálj ki olyan esetet, amihez feltételek kellenek, de neked nem adottak.


Akkor megérted. Vannak dolgok, amelyek ha hosszú időn keresztül fennállnak, egyedül már senki sem tud változtatni raja. ÉS akkor még szót se ejtettünk a csecsemőkor óta tanult dolgokról. Ha ismernéd a tanulási folyamatot, nem kérdezted volna. Ezzel nem azt mondom, hogy ne zavarjon, csak azt, hogy a segítségedre van szükség (meg persze az egész társadaloméra, egyedül semmire sem mész).

2018. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!