Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívtelen lennék emiatt?

Szívtelen lennék emiatt?

Figyelt kérdés
Közeli családtagomnak babája lett, folyton nyaggat, hogy fogjam meg, játszak vele. Nekem kellemetlen, mert esélytelen, hogy legyen párom valaha, elkerülnek a fiúk, ezért nem szeretnék kötődni a babákhoz, tudva nekem sose lehet saját. Erre fel mindannyiuk szerint önző szívtelen dög vagyok, aki csak magával van elfoglalva. 😢

2018. jan. 25. 15:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
játsszak *
2018. jan. 25. 15:16
 2/19 anonim válasza:
95%
Ne aggódj, biztos találsz majd valakit aki szeret téged és te is viszont szereted őt. Attól még, hogy te még nem találtál rá leendő gyermeked édesapjára, attól még foglalkozhatsz más gyerekével. Természetesen ha ennyire nem szeretnéd akkor finoman utasítsd vissza, nem leszel szívtelen.
2018. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Hát pedig egy kicsit erőt vehetnél magadon és a makacsságodból visszavehetnél. Nem fogsz belehalni ha játszol vele vagy megfogod.

Ha meg így állsz az egészhez akkor tényleg életed végéig egyedül maradsz.

2018. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Előszőr keress fel pszicholugust h kigyere a depresszióból a negatív önsajnálatból, önutalátból,és ne legyel később egy mindenkire irigy, utálkozó, keserű,rosszindulatú ember,akit nem hogy a fiuk, de még a saját családja is messzire elkerül majd. :(
2018. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Pont olyan vagy mint a mesében a didergő király.

Lehet, hogy ha rámosolyogsz egy kisbabára, mert annyira kis esendőnek és szépnek találod, akkor szívedről is felenged a fagy és a fiúk sem kerülnek tovább. Mert klassz kisugárzásod lesz, a mogorva helyett.

2018. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
58%

Próbálj meg elvonatkoztatni a saját problémáidtól. Ha még reprodukciós gondjaid lennének, megérteném, de így nem igazán.

Az unokanővéremnek 2,5 éve született babája, és habár én nem gondolkozom saját gyerekben, őt nagyon imádom és rengetegszer babusgattam/babusgatom.

2018. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Miért, ha nem fogod meg, akkor lesz párod és gyereked? Vagy nem fog fájni, hogy nincs.

Mondjuk a leírásból nem tűnsz felnőttnek, úgyhogy biztosan lesz majd családod, és van rá még bőven időd.

2018. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy? 12? Minden hülyének akad pár, majd lesz neked is.
2018. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen, szívtelen vagy, mert örömmel adják a kezedbe, te pedig előre azt gondolod, hogy nem, mert neked sosem lesz gyereked, mert esélytelennek látod. Na, ez nemhogy csak szívtelenség, de önzőség is egyben.

Amúgy nyugi, ha változtatsz a gondolkodásodon, előbb-utóbb lesz párod és babád is. Nem kell ennyire negatívan gondolkodni.

Tényleg megírhatnád, hány éves vagy.. Mert a kérdésed szempontjából nagyon nem mindegy.

2018. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok.
2018. jan. 25. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!