Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívtelen lennék emiatt?

Szívtelen lennék emiatt?

Figyelt kérdés
Közeli családtagomnak babája lett, folyton nyaggat, hogy fogjam meg, játszak vele. Nekem kellemetlen, mert esélytelen, hogy legyen párom valaha, elkerülnek a fiúk, ezért nem szeretnék kötődni a babákhoz, tudva nekem sose lehet saját. Erre fel mindannyiuk szerint önző szívtelen dög vagyok, aki csak magával van elfoglalva. 😢

2018. jan. 25. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

9.vagyok.

Netalántán mozgássérült vagy? Vagy miből gondolod, hogy neked sosem lesz senkid? Akkor megvigasztallak, anyukám mozgássérült, mégis lettem én és a bátyám.

2018. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Kérdezd meg tőle, hogy a NEM melyik részét nem érti? Nem mindenki szeret gyerekeket taperolni!


A gyereket semmi lelki kár nem éri azért, mert te nem játszol vele. Nekem 2 gyerekem van, de soha nem akartam rátukmálni senkire. Megadtam a lehetőséget, de ha nem akarta valaki megfogni, mondtam hogy ok majd szólj ha szeretnéd de nem foglak terrorizálni.


Van olyan meddő barátnőm, aki pont ezért veszett össze gyerekkor barátnőivel, mert állandóan azzal terrorizálták, hogy fogd meg, majd meg tudod milyen ha neked is lesz... (hát neki 6 éve azóta sincs...)


Ők az önző majmok és direkt csesztetnek téged! Biztos látni akarják, ahogy kiborulsz és akkor megint lesz miről beszélni!

2018. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy az, osem értettem, mit kell ERŐLTETN, meg TUKMÁLNI, hogy fogjad már meg, milyen ghecci vagy, hogy nem fogod.

Nem szereted? És társai.


Nem, szeretem a SAJÁTOMAT, másét hadd ne ajnározzam már.

2018. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Sose értettem miért kell egy gyereket kézről kézre adogatni?

Férjnél vagyok és van 2 gyerekem. Mai napig nem fogom meg más gyerekét, hacsak ő nem jön oda hozzám.

2018. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy vagy szívtelen. Inkább ők viselkednek fogyatékosok módjára, ha a harmincadik udvarias “nem, tényleg nem szeretném” után is csak tukmálják rád, amit nem akarsz. Tudod ki járna át Begyepesedett Mamaszauroszékhoz, amíg ilyen viselkedéssel fáraszt. Hozzá a bűntudatkeltés. Nyissa rájuk az ajtót más.
2018. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Az indokaid hülyeségek, de szívtelen nem vagy, én sem akarok babákat fogdosni meg játszani velük.
2018. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ők az önzőek, mert rád akarnak tukmálni valamit, pl a saját ideájukat, a saját elképzeléseiknek te nem teszel eleget, -holott pedig te meg is indokoltad- ezért sérti az ő egójukat.
2018. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

saját ideájukat, a saját elképzeléseiknek te nem teszel eleget, ezért sérti az ő egójukat.

Így értem, csak volt egy közbeékelt gondolat

2018. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
40%
Egyszer biztos hogy lesz párod! Ne búsúlj:)
2018. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!